metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Rowerzysta ~Rowerzysta (Gość)04.04.2024 14:40

Moi znajomi którzy jeżdżą rowerem wielokrotnie zachęcałem do zakładania żółtej koszulki. Niestety nie słuchają mnie. Ciekaw jestem czy ten rowerzysta takową posiadał na sobie ?

104


Biegacz ~Biegacz (Gość)04.04.2024 14:55

Strach rowerem na drogę wyjeżdżać

101


Kurierka ~Kurierka (Gość)04.04.2024 16:19

Ta droga to komunikacyjne nieporozumienie. Wąsko, głębokie rowy. W razie potrzeby nie ma gdzie uciekać. Spotkanie z dziczyzną to przepis pasztet z kierowcy i zwierzęcia.

80


Daaa ~Daaa (Gość)04.04.2024 16:48

Widziałem może 5 min przed wypadkiem jak ten człowiek wyszedl z lasu i poprawiał pile umieszczoną na bagazniku

22


Rozprzak ~Rozprzak (Gość)04.04.2024 18:00

Jak ktoś napisał nie wiadomo kto winien..ale fakt jest nie zaprzeczalny ze rowezysci jak święte krowy czasami się zachowują...ale ze by nie było że jestem jedno stronny kierowcy też mają wiele za uszami..wystarczy przejechać się krajowa 91..między Piotrkowem a Rozprza..wyścigi to codzienność...śmieją się ze w Indiach nie ma kodeksu drogowego...unnas jest i co z tego jak połowa nie powinna mieć prawka

62


Rowerzysta ~Rowerzysta (Gość)04.04.2024 15:08

Rowerzyści zakładajcie na siebie żółte kamizelki podczas jazdy rowerem !

163


Jan II ~Jan II (Gość)04.04.2024 14:38

Nie wiem,kto jest winny. To temat dla sądu. Ale problemem jest ta droga .Brak poboczy,czasami ciężko się minąć. Droga wytyczona zapewne ponad 100 lat temu, a może więcej. I w tym samym śladzie od początku. Nie raz,nie dwa ledwo się zmieściłem z tym z naprzeciwka. Szczególnie, jak TIR. Kilkanaście lat temu , zimą rozwaliłem miskę olejową, bo tak mnie zepchnął . Wniosek : od kilkunastu lat ta droga powinna być poszerzona o pobocza.Min po 2-3 m szerokości.Nie ma infrastruktury krytycznej ( las) więc nie powinno być problemu. A Moszczenica,Baby , trudno, nie można burzyć budynków od dziesiątków lat.Ale tam 50 km/h.

132


~ ~~ (Gość)04.04.2024 15:37

Uszkodzenia auta od strony osi jezdni sugerują że rowerzysta wtargnął z leśnej drogi lub jechał środkiem z naprzeciwka. Nie wiem czy kamizelka by pomogła w tej sytuacji

35


Gazu ~Gazu (Gość)04.04.2024 19:34

Przy dozwolonej tam prędkości uszkodzenia auta były by znacznie mniejsze i być może też rowerzysta by żył

71


Ślepy ~Ślepy (Gość)04.04.2024 19:37

Wyciąć krzaki i drzewa

34


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat