co w tym dziwnego- zobaczcie ul Zawiła, cały ciąg nowych betonowych słupów na środku nowo wybudowanego chodnika
A o brakujących słupach na Wysokiej, rozbabranej i nie zakończonej inwestycji "oświetleniowej" cisza.
"Lokalizacja słupów wynika z zachowania skrajni" - bo przecież nie z odrobiny myślenia.
Na ul. Szkolnej słup energetyczny stoi od wielu lat na środku chodnika po pólnocnej stronie ulicy vis a vis Urzędu Miasta i KM Policji. Na domiar złego, zaparkowane samochody przodem wjeżdżają głęboko w chodnik. O sprawie wie od kliku lat ZDiUM i też obiecano coś z tym zrobić. Chodnik jest miasta a słup? Trzeba omijać i tyle. Może za 5 lat zmieni się prezydent miasta i dyrektor ZDiUM. Z dzieckiem w wózku nie przejedziesz bez omijania.
Ktoś zarobił na postawieniu, ktoś zarobi na przestawieniu. I biznes się kręci za nasze...
Prawie 9000 zł za jeden słup. Nic dziwnego, że w Piotrkowie coraz więcej milionerów. Wyrastają na garbach skorumpowanych urzędników. Gdzie jest CBA?
Taki sam "genialny" kwiatek stoi na ul. Kostromskiej, przy skrzyżowaniu z ul.Wojska Polskiego. Stoi na środku chodnika, i co ciekawsze, w najwęższym jego miejscu. Ulica Kostromska była kilka miesięcy temu remontowana w tym miejscu...i odbierana z brawami, uśmiechami i uściskami dłoni. Może i premie się sypnęły... A gdzie mózgownice ?!
Na Wysokiej ta sama firma robila , poprawiala I nie skonczone zostawila . Kostka lezy na trawnikach a slupy stoja na srodku chodnika a na polowiw ulicy lamp brak I ciemnota calkowita . Dobrze ze Lodzka oswietlona kolo cpn
hahahahaha ale jestescie frajerami w Piotrkowie, trzeba bylo sie zapytac kogos z Bełchatowa czy jest zadowolony z oswieltenie led, dowiedzielibyscie ze nie ma nikogo w belchatowie kto by chwalił ten badziew ten lewacki dzidowski wynalazek, bedziecie mieli ciemnosci egipskie na ulicach, wypadki, potracenia pieszych, rozboje itp :)
Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!
Życzymy miłego przeglądania naszej strony!