metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
okok ~okok (Gość)03.04.2015 09:26

Tak, nad tym śmierdzącym, zapuszczonym Bugajem. No marzenie....

141


oooo ~oooo (Gość)03.04.2015 09:32

NO wiecie .! sa ciekawsze miejsca na tak piękne chwile..:D

40


n0body ~n0body (Gość)03.04.2015 11:24

Nie ma to jak ślub nad szambem :)

42


MM28 ~MM28 (Gość)03.04.2015 11:57

wziołbym ślub w kościele katolickim, Kocham Jezusa ale nienawidze jego fałszywych kaznodziei , czy jakikolwiek ksiądz zdaje sobie sprawe że pogrzeby i śluby powinny być dawane ZA DARMO beż wogóle jakiekolwiek mrugnięcia okiem. Panstwo utrzymuje tych nie robów a ja sam umiem czytać i poświęcam czas na czytanie pisma. gdyby więcej ludzi czytało już dawno pozbylibyśmy się tego ciemnogrodu i przeszli na prostestantyzm jak w USA. nie mówie że to jest bez skazy, ale lepiej samemu czytać i podejmować decyzję niż być slepo prowadzonym przez wilków w owczych skórach i jakiegoś klauna w watykanie co jest na usługach rodzin królewskich. w tym roku gdy był u mnie ksiądz i jak zobaczył pismo na stole ze chciałem porozmawiać to nie dośc ze zmył się to nawet nie zaprosił na plebanie czy coś. ;liczy się dla nich tylko KASA I ICH ZDANIE i by Owce nie zadawały pytan tylko wręcz bali się ich jak jakiś okultystów.

85


kotlettD ~kotlettD (Gość)04.04.2015 22:11

lepiej bugaj wyczyścić i dobrze zagospodarować wtedy będzie można zarabiać kase a tak to śmierdzi z bugaja a ślubu lepiej tam nie udzielać marna pamiątka z widoku cuchnącej wody i zarostu bugaja

10


mózg,,, ~mózg,,, (Gość)04.04.2015 22:14

a gdzie tam jest brzeg na bugaju gdzie można by spokojnie się zatrzymać najpierw zabrać się za oczyszczanie bugaja a potem za udzielanie ślubów

20


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat