metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
sklave sklaveranga14.07.2016 12:51

Znaczy się nie wszystkie ścieki płyną na oczyszczalnię. Inna sprawa jak się dba tak się ma. Kto pamięta kiedy jezioro na Bugaju było oczyszczone? A wystarczy wodę ze Strawy i paru rowów uzdatnić. To nie kosztuje aż tak wiele. Ale po co lepiej jak w magistracie premie sobie wezmą za ochronę środowiska. Jak długo jeszcze będziemy płacili tym co sprawują władzę tylko za to ze co chwila podnoszą nam opłaty.

160


akwedukt ~akwedukt (Gość)14.07.2016 13:54

Jak wszyscy ludzie tam sikają, zostawiają kupę śmieci to czemu się dziwić? i jaki jest sens to wszystko czyścić skoro zaraz znowu bedzie taki sam syf jak zawsze

131


derty ~derty (Gość)14.07.2016 15:56

Najpierw Jackson miał inwestować, potem miał być Disneypark czy aquapark. Ja proponuje tor F1 wokół jeziora a obwodnica może już byc jako jeden gotowy odcinek toru

90


tm ~tm (Gość)14.07.2016 16:07

po polakach mozna sie wieeele spodziewac
https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=9P7YIOSQiH8

50


SKORUMPOWANY ~SKORUMPOWANY (Gość)14.07.2016 19:07

Dla mnie mogą zamknąć to kompielisko,byłem raz i ostatni,woda swoją drogą ,ale poziom kultury na plaży wykracza za margines,patologia jakich mało pewnie z sulejowskiej i okolic,słychać tylko same kur.... i hu...... krzyki a dzieci tego słuchają,chamstwo syf kiła i mogiła.I niech ktoś mi nie mówi że tak jest wszędzie po np Bronisławów lub Wawrzkowizna pod Bełchatowem to inny świat więc jakaś kultura na poziomie.

181


Witek ~Witek (Gość)14.07.2016 20:14

Ostatnio dwie strazniczki kręciły się na słoneczku i może dziewczyny miały chęc się wykąpać ale burza przeszkodziła

61


LUQ LUQranga15.07.2016 03:20

A od kiedy stojąca woda nadaje się do kąpieli. Woda musi być cały czas filtrowana żeby była czysta.Ja wolę pojechać nad cieszanowice lub Pilicę a nie siedzieć nad smrodem słoneczka

170


Ras ~Ras (Gość)15.07.2016 07:39

Teraz wyobraźcie sobie źe znajdujecie się na pustyni idziecie,idziecie,sił brakuje z upału a tu nagle słoneczko:-)

71


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat