metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Wonsz ~Wonsz (Gość)23.08.2023 13:51

Jak jo teroz dojadę do Kaufu i zakupy zrobię?

62


gian ~gian (Gość)23.08.2023 14:12

Dzieki za info, wreszcie ktoś zajął się problemem. Może teraz będzie łatwiej rozwikłać labirynt znaków. Dzięki.

80


Norbert ~Norbert (Gość)23.08.2023 14:15

Problemem tego miasta jest to nie nie ma firm i nie powstają żadne duże firmy nic się z tym nie robi robi się za to to co nie jest tak bardzo potrzebne uciekają ludzi z tego miasta

92


jak dla mnie ~jak dla mnie (Gość)23.08.2023 16:52

mogli by zostawić tę kamienną nawierzchnie odkrytą podczas prac

50


Kokos ~Kokos (Gość)23.08.2023 17:35

Dobrze wiedzieć.

50


Wollf ~Wollf (Gość)23.08.2023 18:20

Najpierw Ti niech jakiś Inżynier pomyśli jak oznakować to skrzyżowanie bo jakiś poustawiał znaki które zaprzeczają jeden drugiemu UCZONY !!!!!

70


Piotrkowianin Piotrkowianinranga23.08.2023 21:05

Mam 2 pytania:
1. Czy przy okazji tego remontu prawoskręt z ul. Wojska Polskiego w Al. Armii Krajowej przy stacji BP zostanie poszerzony do szerokości zgodnej z przepisami, czy nadal zostanie taka prowizorka?
2. Czy wysepka na zachodnim wlocie wspomnianego skrzyżowania zostanie wydłużona na zachód, aby uniemożliwić kierowcom z Sieradza wyjazd ze stacji BP w lewo, wbrew istniejącemu oznakowaniu pionowemu i poziomemu?
Obawiam się, że "fahofcy" ze ZDiUM-u nie wpadli na tak oczywiste rozwiązania poprawiające bezpieczeństwo.

50


goœć_gość ~goœć_gość (Gość)23.08.2023 22:10

Sytuacja podobna do remontu innego odcinka drogi czyli Armii Krajowej-rondo bajorko. Dlaczego zarówno wtedy jak i teraz ktoś nie pomyślał, że skoro nie ma wyjazdu z remontowanego odcinka to może wyłączmy lub przynajmniej skróćmy czas świecenia zielonego światła na tym odcinku ? Tak jak wtedy tak i dziś zielone światło świeci się dla nikogo, podczas gdy reszta niepotrzebnie stoi w korku.

90


go?ć_kierowca ~go?ć_kierowca (Gość)24.08.2023 06:30

Czy mi się wydaje? Że jakieś dwa lata temu to skrzyżowanie było remontowane, a teraz znowu jest rozkopane...

61


Zalesicka street ~Zalesicka street (Gość)24.08.2023 12:53

Ilość zgłaszanych problemów pokazuje, jaka jest jakość wiedzy wielu kierowców. Ciągłe problemy na skrzyżowaniu Sikorskiego/Al.Concordii, jazda na pamięć i gubienie się, jak tylko ktoś zamknie kawałek drogi. Za to po ul. Zalesickiej jeździ wielu kozaków, co wyprzedza na zakazie wyprzedzania (na odc. Anny-Mazowiecka), a ograniczenia prędkości na progach zwalniających to tylko sugestia. Na drogach A i S też ciągle wypadki, bo ludki zobaczą kawałek szerokiej i prostej drogi i zaczyna się w główkach przewracać...

02


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat