metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Marlenka69 ~Marlenka69 (Gość)14.10.2024 10:09

A kiedy ktoś zrobi prawdziwe kontrole pod kątem sprzedaży alkoholu osobom którym prawo zabrania sprzedaży ?
Wszędzie jest monitoring, a sprzedawcy nadal sprzedają menelom ledwo stojącym na nogach alkohol i tylko szybko szybko...
Wpływu z akcyzy nie pokrywają szkód wyrządzonych przez alkohol- kiedy to ktoś zrozumie ? Płacimy 10 razy tyle za szkody spowodowane przez alkohol i chyba najwyższa pora z tym skończyć !

00


CZAKI ~CZAKI (Gość)13.10.2024 10:15

Wspierajmy lokalny handel sklepy ,Społem , od ponad 100 lat na mapie Piotrkowa Tryb.

62


go?ć_gosc ~go?ć_gosc (Gość)13.10.2024 10:33

To jest skutek wpuszczenia zachodnich sklepów do Polski a wogole skutek pośrednio wejscia do uni powinniśmy tylko zostawić nasza polska sieć Dino Społem a resztę powinni prowadzić prywatni przedsiębiorcy każda się w swoim kraju i byłoby dużo lepiej.

64


go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)12.10.2024 13:54

A w żabce ceny są z kosmosu i dlatego tam nie kupuję

180


Hmmm ~Hmmm (Gość)13.10.2024 08:04

Dla klientów liczy się przede wszystkim czas. Często wola zapłacić kilkanaście złotych za dostawę do domu lub wejść po drobiazgi do najbliższego sklepu. Większe zakupy 1-2xtydz ale też w jakimś bliskim dyskoncie. Powoli odchodzą w niepamięć czasy zakupów w galeriach handlowych, gdzie klient spędzał po kilka godzin lub nawet pół dnia.
Lokalne sklepy osiedlowe mają szansę się utrzymać, tylko potrzebują gruntownych zmian - od przebudowy asortymentu i zmiany sposobu ekspozycji towaru w sklepie, przez większą promocje sklepu np w mediach społecznościowych, a także większej dbałości o klienta.

30


Bla bla bla ~Bla bla bla (Gość)13.10.2024 06:17

Podziwiam tych wszystkich pazernych i chciwych na kasę naiwniaków co wchodzą we franczyzę z czerwonym robakiem-podpisujesz weksle i w tym momencie jesteś uwalony na amen jak ci podziękują za współpracę,noooo ale hajs mami i ogłupia wzrok na początku a potem płacz komorniki i adjios!!!

70


go?ć_jan ~go?ć_jan (Gość)12.10.2024 18:49

To jest właśnie kapitalizm nie socjalizm. Trzeba się było lepiej uczyć w szkole a nie słuchać różnego rodzaju opłacanych agentów obcych państw, którzy doprowadzili do upadku PRL - u. Dziś uchodzą oni za bohaterów narodowych.

64


SPOŁEM to skrót ~SPOŁEM to skrót (Gość)12.10.2024 20:04

Stój Kliencie Lub Ewentualnie Poproś
a ja tam z PSSuf jestem zadowolon, tylko tam są przepyszne miętowe krówki

23


ooooooowidac niedouc ~ooooooowidac niedouc (Gość)12.10.2024 18:35

kupowałem pare lat w społem-a teraz dno towar stary,czesto braki mleka pieczywa-obsługa i wygląd sklepu tragedia

63


Pieszy ~Pieszy (Gość)12.10.2024 18:04

Najlepsze jest to że prawie kazda żabka nie ma miejsca na rozładunek dostawy i ciężarówki parkują na chodnikach i ścieżkach rowerowych.

80


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat