metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
go?ć_piotrkowianka ~go?ć_piotrkowianka (Gość)07.10.2023 14:53

Zdecydowałabym się na tą naukę trzeciego wieku, ale jak widać na zdjęciu są tam same kobitki. No i o czym ja bym z nimi rozmawiała? O chorobach kobiecych, których mam bez liku i mam już ich dosyć? Żeby chociaż jeden chłop się tam pokazał, to bym się zdecydowała i poświęciła już ten swój trzeci wiek, aby urozmaicić sobie końcówkę swego życia.

20


Marlenka ~Marlenka (Gość)06.10.2023 20:35

Pan prezydent nadal wykłada na uniwersytecie ... ??

Może i dla pana starosty Wojtysiaka by się znalazło kilka godzinek na wykłady ?

40


cynik ~cynik (Gość)06.10.2023 09:09

No cóż. Chwali się ,że "starsza młodzież" tak garnie się do wiedzy. Być może , podkreślam być może tak się stać może ,że słuchaczy trzeciego wieku będzie więcej niż studentów "prawdziwych" w piotrkowskiej akademii . Tak swoją drogą w Piotrkowie jakże Trybunalskim widać ,że mimo zaawansowanego wieku niektórzy prezesi emeryci dawno już stwierdzili ,że wykluczyć społecznie się nie dają. A więc seniorzy uczcie się ...dalej bo nie wiadomo co Was jeszcze w życiu może spotkać oprócz oczywiście tego co ....spotyka każdego.

50


Rzepicha ~Rzepicha (Gość)06.10.2023 11:16

Nie pomoże puder róż... .

25


Jula ~Jula (Gość)06.10.2023 14:25

Przynajmniej seniorów więcej, młodzieży to po 5 osób na kierunku.

60


docent Malinowski ~docent Malinowski (Gość)06.10.2023 13:03

A na zdjęciach to dwaj wybitni wykładowcy Uniwersytetu Trzeciego Wieku, czy tylko jego docktorris honoruss cassa??? Nie kombinujcie, pissownia zamierzona.

50


krasnal ~krasnal (Gość)06.10.2023 09:58

Będą studiować picie kawy i spacery z kijkami?

43


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat