metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
jozek ~jozek (Gość)02.11.2013 14:18

Może by tak redakcja wrzuciła mapkę z narysowaną ścieżką.

10


cicha83 cicha83ranga02.11.2013 14:20

zaczyna się od drogi krajowej nr 12 na sulejów zaraz za tablicą Piotrków Trybunalski, kończy na drodze koło-przygłów naprzeciw drogowskazu na barkowice

10


broda ~broda (Gość)02.11.2013 15:55

"expiotrkowianin" napisał(a):
Droga prowadzi nie do samej wsi Koło, ale do skrzyżowania pomiędzy Kołem, Barkowicami Mokrymi, wylotówką na Przygłów.


I oto mi chodziło. Czyli tytuł jest nie o tym o czym napisano.

Cytuję:
Ścieżka rowerowa z Piotrkowa do Koła już gotowa


Ścieżka niestety ale ma przebiegać w innym miejscu.

10


jonasz ~jonasz (Gość)02.11.2013 20:33

Warto by wspomnieć, że w tym czasie władze Tomaszowa Mazowieckiego wybudowały dwie piękne i nie małe ścieżki rowerowe do Spały i nad Zalew Sulejowski. Jak na tym tle wyglądają nasi nieudacznicy? Na co przeznaczają najwyższe w regionie podatki od nieruchomości?

20


ares1 ~ares1 (Gość)03.11.2013 08:08

"jonasz" napisał(a):
Jak na tym tle wyglądają nasi nieudacznicy?


Wierz mi że mają to głęboko gdzieś!Widzisz gdyby chodziło o ścieżkę do kościoła Krzywousty by na głowie stanał :)))

"jonasz" napisał(a):
Na co przeznaczają najwyższe w regionie podatki od nieruchomości?


Na nagrody i nowe drogi które na wiosne będą remontowane :))) To tak w skrócie!

40


obcy ~obcy (Gość)06.11.2013 14:50

Lasy Państwowe brawo :ok

20


xyz ~xyz (Gość)09.11.2013 20:23

Od strony Piotrkowa należy jechać ulicą Wierzeje do lasu i tam prosto starym duktem i po około 300m zaczyna się nowa droga ( to jest właściwie szeroka droga p.pożarowa) o której mowa, i prowadzi do asfaltowej drogi Koło-Przygłów. Nowa droga liczy ok. 7 km długości.Nawierzchnia jest bardzo dobra do jazdy rowerem.

20


ela ~ela (Gość)13.11.2013 13:00

Szkoda, że na ścieżce kupa piachu i rowy 2 m jak człowiekowi noga sie omsknie to mozna cos polamac. Rozumiem "zabezpieczenie" przeciwpożarowe ale w Tomaszowie jakoś przez lasy biegna i takich wykopow nie robia.

20


mieszkaniec112 ~mieszkaniec112 (Gość)02.11.2013 22:03

Ludzie czytajcie to, co jest na tabliczce na zdjęciu: ZAKAZ WJAZDU OSOBOM NIEUPOWAŻNIONYM - za wjazd rowerem grozi MANDAT!!! Mam w rodzinie leśnika więc wiem co piszę..

03


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat