metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
EPPP ~EPPP (Gość)26.05.2014 20:10

Dokładnie niektórzy są po pracy a jak chcą robić manifestacje to niech robią coś co poprawi nasze życie a nie największymi pierdołami się zajmują.

53


obserwator 2 ~obserwator 2 (Gość)26.05.2014 20:52

"kkk" napisał(a):
~kkk (Gość)
5 godzin temu, 15:35
Fajna akcja! Podpisuję się pod nią.
Piękne graffiti - TAK!!! Bohomazy - NIE!!


tak trzymać!!!

31


tutaj tutajranga26.05.2014 21:25

"EPPP" napisał(a):

EPPP
~EPPP (Gość)
1 godzina temu, 20:10
Dokładnie niektórzy są po pracy a jak chcą robić manifestacje to niech robią coś co poprawi nasze życie a nie największymi pierdołami się zajmują.


Poprawa życia może się dokonać jedynie za sprawą poprawy mentalności.
Myślę, że pikieta odnosząca się do debili typu: "Widzew żydy", miała powiedzieć: Widzimy i nie zgadzamy się.

50


obserwator 2 ~obserwator 2 (Gość)26.05.2014 21:32

"EPPP" napisał(a):
~EPPP (Gość)
1 godzina temu, 20:10
Dokładnie niektórzy są po pracy a jak chcą robić manifestacje to niech robią coś co poprawi nasze życie a nie największymi pierdołami się zajmują.


prawda - widzę doktora, on od dłuższego czasu walczy z czasem

40


Piotrkowianin Piotrkowianinranga26.05.2014 21:50

"timig" napisał(a):
Możliwe, jeździsz dużo po mieście to wiesz o który napis mi chodzi ;)

Nie wiem. Po prostu mieszkałem w 1 z tych wieżowców przez 17 lat.

00


tomek ~tomek (Gość)26.05.2014 22:56

A kiedy zaczniemy protestować przeciwko niegospodarności zarządów spółdzielni?

31


Al Bundy ~Al Bundy (Gość)26.05.2014 23:07

Za wandalizm powinny być takie kary, żeby wandalom nie opłacało się ryzykować. A takie marsze to się psu na budę nie zdadzą. Założę się, że bohomazy na murach wkurzają każdego poza autorami tychże bohomazów - może wszyscy powinni maszerować w proteście?
Ci ścienni pomazańcy są w stanie wydać pieniądze na farby tylko po to, by nabazgrać jakiś bzdurny napis wyrażający miłość do jednego lub nienawiść do innego klubu z n-tej ligi... Pokrycie kosztów odnowienia elewacji byłoby adekwatną karą - delikwent wydałby forsę na to co lubi: na farby! A jak by się ociągał, to fizyczna "zachęta" byłaby wskazana.
No cóż pogoda ładna, więc pomaszerować troszkę i pokrzyczeć dla odprężenia można, ale ja bym tym maszerującym zasugerował coś takiego: porozglądać się, a może uda się złapać wandala na gorącym uczynku; wtedy fotkę cyknąć i zadzwonić gdzie trzeba. Bo takie protesty to jedynie para w gwizdek...

21


kreska ~kreska (Gość)27.05.2014 01:32

Dobra akcja :-) Chociaż maluje... Są na mieście miejscówki gdzie można coś bombnac :-) Przejście przy dworcu, wiadukty :-)

03


EPPP ~EPPP (Gość)27.05.2014 09:46

Ta manifestacja w tym kraju jak i naszyj mieście jest bardzo potrzebna ! A gdzie manifestacja o pseudo żałobie narodowej po śmierci Jaruzela ? Gdzie manifestacja o bestialskim mordowaniu zwierzątek w rzeźniach lub obdzieraniu ich ze skóry, pytam gdzie manifestacje o polowaniu, gdzie manifestacje o ludziach co nie mają na co dzień co jeść ?! TO BANDA BRUDASÓW SIĘ ZAJMUJE BAZGROŁAMI !!

33


Pirx ~Pirx (Gość)27.05.2014 09:54

"Al-Bundy" napisał(a):
No cóż pogoda ładna, więc pomaszerować troszkę i pokrzyczeć dla odprężenia można, ale ja bym tym maszerującym zasugerował coś takiego: porozglądać się, a może uda się złapać wandala na gorącym uczynku; wtedy fotkę cyknąć i zadzwonić gdzie trzeba. Bo takie protesty to jedynie para w gwizdek...


Oni działają głównie, gdy jest ciemno i gdy mało ludzi szwenda się po ulicach, więc trudno ich złapać "na gorącym uczynku", w biały dzień.

31


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat