metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
tutaj tutajranga23.06.2014 21:41

Powinny być mandaty za wkładanie mandatów za wycieraczkę...
Taki mandat, zresztą, można se...

60


loko ~loko (Gość)24.06.2014 07:53

"rave" napisał(a):


Taaaa jak ktoś dotknie Twojego parasola w autobusie to mandat bo to Twoja własność :) Już od tej demokracji ludziom zwoje mozgowe powypalało

21


loko ~loko (Gość)24.06.2014 07:56

I wszystkie ptaki powinni wystrzelać. Umyłem auto a rano wielki sraptak był na masce. Bardzo mnie to zdenerwowało musiałem umyć maskę nie wspomnę że po 2 tygodniach taki guan mógłby wgryżć sie w lakier. Polski Zwiazek Ornitologów powinien płacić za takie sraptaki !!! Jestem oburzony że nie ma w Piotrkowie Drzew WC dla ptaków gdzie są władze Miasta ??

71


Tomek ~Tomek (Gość)24.06.2014 07:59

Mi się udało przeczytać ulotkę, ale właściciel firmy i tak już pewnie ma ciepło i nie ma sensu jeszcze bardziej utrudniać mu życia ;)
Można stwierdzić, że ulotki nic nie dają, skoro tyle osób po prostu je wyjmuje i wyrzuca. Lepiej zainwestować w wyszukiwarkę internetową i znaleźć się na pierwszej stronie dla zainteresowanych.

50


Ulotkarz ~Ulotkarz (Gość)24.06.2014 09:20

Biedni chorzy ludzie, nie rozumiecie że ktoś roznoszący te ulotki zarabia tym na chleb? i to czasami nie małe pieniądze bo nawet do 40 zł za godzinę? A jak się samochód ma tylko na pokaz żeby stał przed blokiem totak jest. Ktoś kto jeździ autem codziennie napewno nie będzie miał problemu z rozmytą ulotką. Bardziej szkodliwe i denerwujące są ptaki srające na szyby i maskę

017


Kierowca ~Kierowca (Gość)24.06.2014 10:43

Niech sobie roznosza nawet za 50 zł za godzię tylko ciekawe czy ty byś się nie wkurzył/wkurzyła jak by to ktoś tobie niszczył samochód jakimiś zbędnymi ulotkami . Ciekawe jestem czy tez byś ich tak bronił !

90


Gosia ~Gosia (Gość)24.06.2014 13:15

Niestety także na moim samochodzie-na szybie i na karoserii pozostały ślady, które zlikwidować jest bardzo trudno. Może właściciel firmy podejmie się naprawy szkód?

61


? ~? (Gość)24.06.2014 21:01

"Ulotkarz" napisał(a):
Ktoś kto jeździ autem codziennie napewno nie będzie miał problemu z rozmytą ulotką.


Jeżdżę codziennie, a tego dnia nawet dwa razy - i tak mi rozmyło i przykleiło tą ulotkę. A tak na marginesie, żadnej ulotki nie czytam - od razu wyrzucam do kosza.

40


śmieszek ~śmieszek (Gość)25.06.2014 06:56

do loko. Popieram wc dla ptaków a jeżeli nie to pampersy...w zależności od wielkości ptaka....po co się denerwować i myć maskę.A mmoże "Drzewa WC Dla Ptakow" można zgłosić w ramach budżetu obywatelskiego?

11


MIX ~MIX (Gość)25.06.2014 11:35

A ja wiem jaka to firma i powiem! To firma co mandaty za parkowanie za wycieraczki wkłada :)

41


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat