metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
reks ~reks (Gość)28.01.2009 14:33

Matusewicz uniewinniony !

00


lucek ~lucek (Gość)28.01.2009 16:00

Matusewicz wolny. Ile to już lat musi się Prezydent Matusewicz z zarzutów oczyszczać. Od samego początku sprawa oskarżenia Matusewicza była farsą, facet przecież ujawnił te malwersacje. Widać komuś bardzo zależało na usunięciu go z politycznego życia. Oliwa jednak sprawiedliwa...

00


Dionizy ~Dionizy (Gość)28.01.2009 16:35

Matusewicz na Prezydenta Piotrkowa!

00


Patryk ~Patryk (Gość)28.01.2009 16:37

Głosowałem na Prezydenta Matusewicza i zrobiłbym to jeszcze raz

00


mario ~mario (Gość)28.01.2009 19:57

JESTEM ZA, Cieszą mnie te komentarze bo widać jak wiele osób Panu dobrze zyczy i chciałoby aby Pan wrócił na stanowisko Prezydenta Miasta. Oczywiście znajdą się i tacy którzy powiedzą NIE, ale niech się Pan tym nie przejmuje i za słowami piosenki Kazika Panie Waldku ,Pan się nie boi,dwie trzecie ..(Piotrkowa)za Pane stoi...... wystartuje Pan w następnych wyborach. Trzymamy kciuki i czekamy na Pana

00


piotrkowianin ~piotrkowianin (Gość)28.01.2009 17:09

Prawda zawsze wyjdzie na jaw. Panie prezydencie Matusewicz po wyjsciu z zakładu karnego prosimy o powrót do polityki i start w wyborach na prezydenta miasta Piotrkowa. Piotrków czeka na Pana i pańskie rządy.

00


P ~P (Gość)28.01.2009 20:07

Uniewinniony ale w następnej sprawie. Za to co siedzi teraz w pierdlu nikt go nie uniewinnił i musi swoje odkiblować jak normalna recydywa. Mam nadzieję że ten kręt do piotrkowskiej polityki już nie wróci.

00


piotrkowianin piotrkowianinranga28.01.2009 20:20

Sądzę, że dobrze by było, żeby w najbliższych wyborach prezydenckich wygrał ktoś z lewicy (bo te prawicowe zawistne kasztany to tragedia - powolny upadek moralny i infrastrukturalny naszego miasta np; lekarz specjalista płuc jest przewodniczącym rady nadzorczej MZK - z czym do ludzi.
A współpracując z Panem Matusewiczem, był by bogatszy o jego doświadczenia i spostrzeżenia.

00


Leszek ~Leszek (Gość)28.01.2009 20:23

"P" pewnie jesteś złodziej i kradniesz teraz ile się da będąc u żłobu. Matusewicz tępił takich jak ty i dlatego złodzieje go pomawiali. Pierwsza sprawa za jaką dostał wyrok to rzekome obiady, które jadał w restauracjach za podatników kasę - tak zeznał skazany wyrokami prezes Funduszu dziś skazany za milionowe malwersacje.

10


epiotrkow ~epiotrkow (Gość)28.01.2009 20:28

Ostrzeżenie: Każdy komentarz zawierający obelgi bez względu na pozostałe treści będzie kasowany w całości !

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat