metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
hehe ~hehe (Gość)21.02.2015 08:18

Burmistrz burmistrzem a sprawiedliwość po stronie sądu

110


luzik luzikranga21.02.2015 12:54

Pani, powiedzmy, X i jej córka oraz dwóch radnych właśnie dostało "zaproszenia" do prokuratury. Jako podejrzana/podejrzani o popełnienie przestępstwa. Czy to prawda? A może dziennikarze z portalu ePiotrków rozwiną temat?

170


Wyborca ~Wyborca (Gość)22.02.2015 11:51

Czy to nie hipokryzja i nepotyzm, że Pani prezes stowarzyszenia MSDP Marta Ignerowicz- Chaładaj promuje na swoim profilu kandydaturę swojej mamy do Rady Miejskiej ? Ano rączka rączkę myje. Czyżby Pani Ani nie wystarczało zarządzanie urzędem z drugiego rzędu?????

187


luzik luzikranga24.02.2015 11:07

Czemu nie można przeczytać odpowiedzi? Może warto przenieść je do "normalnych" wpisów?

40


Ja ~Ja (Gość)24.02.2015 19:55

No proszę. Widzę, że Państwo się zreflektowali i wprowadzono zmiany na profilu i już nie córka, ale całe stowarzyszenie z całego serca i gorąco popiera mamę Pani Prezes.Muszę przyznać, że kampania prowadzona bardzo agresywnie. No cóż... Widać taki teraz taki czas na zmiany, ale czy idą one w dobrą stronę????Wszystkim spokojnym i życzliwym ludziom życzę miłej nocy.

134


mieszkaniec ~mieszkaniec (Gość)26.02.2015 14:20

Pan burmistrz powiedział: sądy przyznały rację firmie prywatnej, w zasadzie uznały, że naruszenie prawa jest niewielkie. Panie burmistrzu, dawaj pan szczegóły, zwłaszcza tego, że sądy uznały, że było naruszenie prawa . Tak w ogóle, to Pan wiesz o czym mówisz?

110


sowa ~sowa (Gość)26.02.2015 16:14

A ja chętnie posłuchałabym opowieści jak to pewni państwo - chyba bliscy przyjaciele burmistrza - budowali wiatraki. Kto pierwszy dostał pozwolenia w Barkowicach? Kto sprzedał ziemię łobuzom, którzy teraz mają budować te wiatraki? Czyż oboje nie chcą być radnymi? I jak to się ma do ich programów tak głośno opowiadanych już co najmniej od roku?

130


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat