metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
bywalec ~bywalec (Gość)11.08.2008 15:49

Chwała na wysokości,chwała na wysokości, a pokój na ziemi.

00


J. ~J. (Gość)11.08.2008 18:58

N A R E S Z C I E E E E !!!!! byłoby miło jakby jeszcze wrócił na urząd prezydenta !

00


Katarzyna ~Katarzyna (Gość)11.08.2008 20:05

Panie Prezydencie,
byłam pewna, że tak będzie!
bardzo się cieszę
Pozdrawiam

00


bywalec ~bywalec (Gość)11.08.2008 20:31

Ja proponuję żeby pan Waldemar został prymasem nowego tysiąclecia. Chwała na wysokości, chwała na wysokości, a pokój na ziemi.

00


Zniesmaczony ~Zniesmaczony (Gość)11.08.2008 21:50

Cytuję:
N A R E S Z C I E E E E !!!!! byłoby miło jakby jeszcze wrócił na urząd prezydenta !


Byloby milo, gdyby ignoranci wyglaszajacy tego rodzaju opinie zostali poddani wnikliwym badaniom!

00


mieszkaniec ~mieszkaniec (Gość)11.08.2008 22:01

A ja się bardzo cieszę !!! Szanuje pana Matusewicza za to ze pokazał, że mozna w tym mieście coś zrobić

00


Zniesmaczony ~Zniesmaczony (Gość)12.08.2008 10:54

W głowach Wam się poprzewracało? To nie czas i miejsce na przedstawianie dowodów. Już dawno oceniły je wszystkie sądowe instancje. Jak można prawomocne wyroki sądów RP przeciwstawiać zapewnieniom osoby skazanej, która ma prawo bronić się wszystkimi możliwymi sposobami? Dla mnie to przerażające, że są ludzie, którzy w ten sposób myślą, bo to oznacza, że nie liczą się z niczym. W ten sposób można do wszystkiego dorabiać spiskowe teorie i obalać wszelkie wartości. Szok. Bez odbioru.

00


maddox ~maddox (Gość)12.08.2008 09:51

"Zniesmaczony" napisał(a):
Byloby milo, gdyby ignoranci wyglaszajacy tego rodzaju opinie zostali poddani wnikliwym badaniom!


Byłoby miło, gdyby ignoranci nie potrafiący uszanować cudzego zdania, nie wyzywali innych i trzymali język za zębami.
Ja też się cieszę i podzielam zdanie J.

00


Zniesmaczony ~Zniesmaczony (Gość)12.08.2008 10:06

Cytuję:
Byłoby miło, gdyby ignoranci nie potrafiący uszanować cudzego zdania, nie wyzywali innych i trzymali język za zębami. Ja też się cieszę i podzielam zdanie J.


Nie chodzi o radość z faktu, cieszyć możecie się do woli i nic nikomu do tego, ale o herezje na temat powrotu człowieka skazanego za przestępstwa kryminalne na najwyższy urząd w mieście. Bez obrazy, ale chyba za długo na słońcu leżeliście, jeśli wyrażacie zdanie, że to dobry pomysł.

00


motyl ~motyl (Gość)12.08.2008 10:17

Chyba nie jesteś w stanie sam analizować wiadomości jakie docierają do Ciebie, wyciągać wniosków.
Gołym okiem widać, że człowiek został wrobiony, a to nie jest takie trudne do wykonania w pseudo praworządnym państwie. Człowiek, który coś w tym mieście jednak zrobił, nie chciał wejść w układy, w którym ważne są jedynie interesy małych grupek. Skoro nie chciał brać udziału w przekrętach to go wkręcono w niby przekręt. Ale mało kto jest w stanie to pojąć. Tylko nie pytajcie o dowody, bo je jest bardzo łatwo sfałszować.

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat