metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
sklave sklaveranga27.04.2016 11:51

Czy naprawdę chodzi o ochronę życia poczętego? Według mnie chodzi o ochronę luksusowego życia do jakiego przyzwyczaili się ci co sprawują władzę. Im wyżej siedzi tym głośniej krzyczy
że jest przeciwnikiem aborcji. Wiele pań mówi moja broszka mój problem a nie tego nadopiekuńczego państwa. I ja to popieram. Dlaczego antykoncepcji nie ograniczą? Bo wszystkich mądrali strach paraliżuje że koncerny farmaceutyczny odetną dojście do życiodajnego źródełka. Aborcja raz na jakiś czas i niewiele razy może być przeprowadzona a tabletki codziennie trzeba barć albo wkładkę co jakiś czas wymieniać. Nie mordujcie plemników.
Więcej na http://sklave.manifo.com/

92


tomcio20 ~tomcio20 (Gość)27.04.2016 12:17

jeśli chodzi o aborcjie to ja raczej nie zgodził bym się na to by moja kobieta dokonała aborcji (chyba że zagrażało by to jej życi ) ale jestem zatym by kobiety miały wybór czy chcą wziąść to na swoje sumienie czy nie,
A po drugie to co ksiądz może wiedzieć o macierzyństwie

153


internowany ~internowany (Gość)27.04.2016 11:58

Kaczynski ijego sekta wraz z marionetka tyle krzywdy polse narobila co cala tz komuna racem wzieta z gomulka i kiszczakiem tyle nie narobila

1517


qqq ~qqq (Gość)27.04.2016 13:39

Mizoprostol +Mephieste można kupic na legalu w każdej aptece w Niemczech , dodaja gratis jeszcze test ciążowy. :)))) Zreszta na internecie jest mnóstwo takich ogloszen ale najczęściej z Arthrotec Forte który przy okazji zawiera w sobie Mizoprostol . Wiec nie pomoze żaden zakaz aborcji w Polsce kto chce może się skrobać na potege w domowych warunkach do nawet 7-8 tygodni wstecz :)))))) hehehehe

11


Pobudka G. Brauna - Piotrków Tryb. ~Pobudka G. Brauna - Piotrków Tryb. (Gość)27.04.2016 14:42

Również o 17:30, również w Rynku Trybunalskim, a dokładniej w Hotelu Staromiejskim ciekawe spotkanie z Jackiem Hogą, prezesem fundacji Ad Arma ("Do broni") "Prawo do obrony warunkiem przeżycia".
Wstęp wolny.
https://www.facebook.com/events/618402248315440/

33


stop aborcji ~stop aborcji (Gość)27.04.2016 12:44

Te wszystkie 4 pytanie sprowadzają się do jednego:
Czy jesteś za prawem do MORDOWANIA dzieci?

1635


wujek ~wujek (Gość)27.04.2016 15:09

tradycyjnie sld zajmuje się bardzo istotnymi sprawami.. żałosne

108


zdziwiona ~zdziwiona (Gość)27.04.2016 16:10

To ściema. Przecież tow. Dziamdziara opuścił z hukiem szeregi SLD, więc skąd on nagle jest pośród tych piotrkowskich inicjatorów referendum?

83


mol molranga27.04.2016 16:05

Jestem gotowy postawić 100zł, że jak dojdzie do referendum to wynik będzie niezadowalający dla tych Panów o czerwonych twarzach.

1110


mumin ~mumin (Gość)27.04.2016 14:40

Wie ktoś jak się nazywa Pan na pierwszym planie?

34


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat