metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
gabaryt ~gabaryt (Gość)04.11.2008 17:43

A widziałeś kiedyś karetkę wielkości wozu bojowego straży pożarnej ? Czasami wystarczy pomyśleć hihi

00


żenada ~żenada (Gość)04.11.2008 17:06

To tylko Straż pożarna??? To już straż miejska, policja, pogotowie i inne służby nie muszą wjeżdżać na teren starego miasta??? hahahahaha

00


wyi ~wyi (Gość)04.11.2008 20:31

NO CAŁY PIOTRKÓW !!!!!najpierw wydają kase na durne zapory a teraz wydają na kombinacje z dojazdem!!!pogratulować rozumu !!!!

00


żenada ~żenada (Gość)05.11.2008 10:15

hmmm pomyślmy - czyli przez te zapory przejedzie samochód taki jak karetka??? Bo z tego co wiem te zapory są przeciwko samochodom osobowym, a z tego co wiem te auta są jeszcze mniejsze.

00


Rozalia ~Rozalia (Gość)06.11.2008 08:04

Zenada:
no inne tez wiadomo. A zapory beda pewnie na jakis kluczyk ktory dostana strazacy itd.

00


Żenada ~Żenada (Gość)06.11.2008 12:46

Rozalia: tylko, że taki kluczyk to marnowanie czasu. Gdy w grę wchodzi ludzkie życie to każda sekunda jest na wagę złota i otwieranie kluczykiem zapory będzie się wiązało z realnym zagrożeniem zdrowia i życia ludzkiego. Myślę, że spokojnie tego kto wymyślił te zapory mieszkańcy mogą zaskarżyć o zagrożenie życia.
A co do strażaków. Od pewnej historii nie darzę tej grupy ludzi zaufaniem. Mniej zamieszania wokół siebie a więcej profesjonalizmu bym im radził!!!

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat