metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
czarnula20_82 ~czarnula20_82 (Go¶ć)18.07.2015 06:29

otrzymałam pismo od Komornika ze do 15 tego miesiaca powinnam otrzymac zaległe alimenty.Kwota to niebagatelna bo ponad 1000,. zł Pismo dostałam i owszem , pietnasty tego m-ca min±ł a pieniędzy jak nie było tak nie ma.Dostaje na drugie dziecko 230 zł . Pierwsz córka ma 11 lat i ma wakacje jak ja mam jej wytłumaczyc, że nie mogę kupić jej tego czy tamtego b±dż zafundować innej atrakcji - w końcu to wakacje. Do kitu z takim FUNDUSZEM ALIMENTACUJNYM. Jest to instytucja mało skuteczna i ma gdzies czy ja mam za co zorganizować dziecku wakacje i nie tylko - za papierek od komornika kupic nic nie można. PYTAM DLA KOGO JES T TEN FUNDUSZ skoro w zyciu sie nie sprawdza. To jest lanie wody , nie wierze już żadnym funduszom , a tyle sie mówi o dzieciach - pomocy samotnym matkom, jestem rozgoryczona . Instytucja nieskuteczna i nic poza tym.

01


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat