metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
zawodnik ~zawodnik (Gość)27.06.2008 23:37

przewalania ciag dalszy.. zaczyna sie;/ ci ktorzy graja wiedza co robia organizatorzy;/ ten turniej to JEDNA WIELKA PRZEWAŁA organizatorow..

00


Man Utd ~Man Utd (Gość)29.06.2008 12:12

Ludzie napewno znalazło by się kilkadziesiąt chłopaków i można by samemu sobie stworzyć lige amatorską a nie tam jakąś osiedlową itp tylko zwykła koleżeńską

00


     ktoś ~ ktoś (Gość)29.06.2008 19:08

szczerze nie trudno odgadnąć z jakiej drużyny padają te dwie oceny ! ale jest naprawdę wiele dzieci które chcą sie bawić więc czemu nie !? POZDRAWIAM WIERZEJE I PAŁACYK

00


Man Utd ~Man Utd (Gość)30.06.2008 08:49

ja nie jestem z żadnej drużyny po prostu napisałem, że jeśli są osoby, którym taka impreza się nie podoba to można samemu sobie zorganizować coś własnego.

00


Tadeusz Janusz ~Tadeusz Janusz (Gość)30.06.2008 09:08

Jeżeli odwarzny ukrywajacy sie pod nikiem "zawodnik"ma jakieś dowody " Wielkiej przewały" to nich o tym powie głośno i niech się nie chowa za psełdonimem. Za takie oszczerstwa to możemy sobie porozmawiać przed sądem. Nikogo na siłę nie zmuszamy do udziału w rozgrywkach, sami przychodzą. Ostatnia impreza to ponad 200 uczestników. Pokażcie mi drugą taką imprezę w Piotrkowie organizowaną dla przez ludzi działających społecznie.CO TAKIEGO ROBIĄ ORGANIZATPORZY?

00


ktos ~ktos (Gość)30.06.2008 10:03

Myślę że każdy ma prawo do oceny ! ale ale stwierdzać że "ruszają przekręty " to jest już pomówienie !!może czasami dochodziło do spiec ale w każdej imprezie masowej są zadowoleni i zniesmaczeni !!więc miłej zabawy życzę wszystkim uczestnikom i UCZESTNICZKOM !!!!!!!

00


Tadeusz Janusz ~Tadeusz Janusz (Gość)30.06.2008 15:33

Dziś miał ruszyć mały mundial finansowany przez Miejską Komisję Rozwiazywania Problemów Alkoholowych, i co nie ma żadnego zawodnika. Nasza MLPN nie jest finansowana z pieniędzy publicznych , a dlaczego to nie wiem ,a przecież w zeszłym roku coś skapało z kasy MKRP i cały czas trwała akcja " Zachowaj trzeźwy umysł". W naszej Lidze gra około 250 chłopców i 50 dziewczyn, i my zapewniamy im godziwy wypoczynek i opiekę, to co powinny robić ci co biorą za to pieniądze. My jesteśmy gotowi wspólpracować z każdą instytucją , która chce pomagać dziecią. Funkcjonujemy tylko dzięki pomocy ludzi dobrego serca i firm z naszego miasta.Przed pomówieniamy broni się sama impreza , ja nie muszę , ani inni społecznicy. Pozdrawiam wszystkich nam przychylnych , oraz oponentów.

00


ktoś ~ktoś (Gość)30.06.2008 16:40

Tadeuszu może właśnie ludzie i instytucje powinny brać czynny udział w zabawie !? chylę czoła wszystkim sponsorom i społecznikom BRAWO!!!!!!! ! ps. AKCJA o której mowa może dalej trwać ! trzeba tylko odrobinkę dobrej woli !

00


kolo@ ~kolo@ (Gość)01.07.2008 21:37

kolejna porażka !!! szkoda że kaprys kogoś zniweczył fajna zabawę !!!!turniej w końcu będzie czy nie ???bo my czekaliśmy tyle i co???

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat