metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
sklave sklaveranga28.04.2015 06:32

Dziś bardzo niewielu oszczędza. Rozrzutni staliśmy się lubimy tylko wydawać i wydawać.
A tu proszę bardzo mamy przykład że jak ktoś chce to i potrafi zaoszczędzić. Pamiętam jak w szkole uczono oszczędzania SKO obowiązkowe było, były też i takie akcje jak październik miesiącem oszczędzania.
Jeden z internautów napisał do mnie: Mam 42 lata. Znowu mam pracę i dobrze zarabiam.
Na rękę dostaję 1242,20 zł złotych miesięcznie. To bardzo przyjemne uczucie, kiedyś tego nie doceniałem. Umowę mam na razie na 3 miesiące, ale szef powiedział, że mi ją przedłuży o dalsze 3 miesiące, jak będę pracował po 12 godzin dziennie za normalną stawkę. Nawet trochę pieniędzy teraz odkładam, bo odżywiam się karmą dla psów (najtaniej mi wychodzi, jak kupuję duży 5-kilowy worek) i do pracy mam blisko, więc chodzą na piechotę. Odkładam kasę, bo chcę sobie kupić taki sam zegarek, jaki widziałem kiedyś w TVN na przegubie pana Nowaka.
Więcej na http://sklave.manifo.com/

164


cynik ~cynik (Gość)28.04.2015 08:33

Tam "głupie" 366 tys. zł plus coś tam coś tam...jak mu się dało "zaoszczędzić" tysiąc dolarów....

70


Antoni ~Antoni (Gość)28.04.2015 08:34

W świecie piotrkowskim są tylko starzy ludzie kierowani przez proboszczów młodzi opuścili eldorado magazynowe dlatego wygrywają i bezkarnie się panoszą zwolennicy kościoła popierani przez proboszczów - nie liczcie na jakiekolwiek pozytywne zmiany chyba, że na gorsze ! Jeżeli się mylę to taki Pan Błaszczyński przez wiele lat zasiadający w RM mieszkaniec oś. Wierzeje co zrobił dla tego osiedla . Zorganizował spotkanie z radnym czyli z sobą w kościele ! Bo ten wieloletni bałagan na pętli przy której mieszka i dziurawe ulice przyległe zapewne nie zawdzięczamy Panu Bogu!.

143


Zanzi ~Zanzi (Gość)28.04.2015 11:39

Chojniak dostaje jedno z najwyższych wynagrodzeń "prezydenckich" w kraju... I jak to się przekłada na jego gospodarowanie, na kompetencje, pytam Was, jego wyborców?
Co wynika z jego "umiejętności" zarządzania miastem? Pomijam tu oczywiście hasełka, typu "bo kocham to miasto" ;)

153


lolek ~lolek (Gość)28.04.2015 06:01

Bez jaj, ludzie ktorzy sa odpowiedzialni za 78tys miasto albo mala wies zarabiaja tyle ile prezydent Polski......mASAKRA

152


zed ~zed (Gość)28.04.2015 11:44

Rosną oszczędności prezydenta Piotrkowa proporcjonalnie do zadłużenia Piotrkowa.

144


Nie_dziwota ~Nie_dziwota (Gość)28.04.2015 16:02

Nie dziwota, że taka kolejka czeka na ten stołek, różne PIOnki i inne podobne :)

70


dotchła pani wózku ~dotchła pani wózku (Gość)28.04.2015 18:50

Jak się co miesiąc za nic nierobienie bierze prawie 13 tysi to rosną,oj rosną.
Prezydent 70-cio tyś. grajdoła zarabia więcej od prezydent 2-u milionowej stolicy,szok!

132


mieczyslaw ~mieczyslaw (Gość)28.04.2015 19:47

mam umowe na pol etetu ale wyciagam 1600 na miesiac, mam rodzine do utrzymania (5 osob) i tylko ja pracuje. o oszczedzaniu moge zapomniec, obym przezył jakos do 10-tego. a tu taka forsa.... ludzie, narodzie kochany czy Ty tego nie widzisz ?

101


okok ~okok (Gość)28.04.2015 13:43

Cubała zarobił ponad 130 tys. i wszystko zjadł? nie wzbogacił się na tym, nic nie kupił, nie dał nikomu, no nie wierzę w jego oświadczenie.
Wynika, że na bieżące wydatki puszcza 13 000 zł miesięcznie. !!!!!

120


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat