metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Al Bundy ~Al Bundy (Gość)06.10.2014 00:19

"legionista" napisał(a):
Kolejny dyżurny pustak


No, OK, ulica nadal jest. Mój błąd. Na pewno była kiedyś awantura o tę nazwę, to pamiętam. Chodziło właśnie o narkotyki. Ale masz rację, nie upewniłem się, przyłapałeś mnie.

30


legionista ~legionista (Gość)06.10.2014 07:48

"luzik" napisał(a):
Tego wymyślać nie trzeba - wstarczy wiedzieć


No tak, jeśli ty to wiesz, to prawda nie ma szans. Wykłady na wumlu dały ci taką wiedzę?
Nikt tak nie potrafi fałszować historii, jak kosmopolici-bandyci.

21


expiotrkowianin ~expiotrkowianin (Gość)06.10.2014 09:52

Podobna dyskusja:
http://www.tvn24.pl/poznan,43/ulica-roosevelta-moze-zmienic-nazwe-na-roosevelta,325149.html

30


Lesina23 Lesina23ranga06.10.2014 10:50

"legionista" napisał(a):


Sorry Ale piłsudskiego w to nie mieszajcie bo on ma 3 twarze tak naprawdę i zycie trzeba podzielić na 3 etapy.
1) Komunista i działacz partii komunistycznej.
2) Tworzenie legionów Niepodległość odbudowa państwa, wojna Polsko-Bolszewicka(Rosyjska)
3) Proces Brzeski wojna domowa.
Ale to jeśli mamy się czepiać szczegółów. Jeśli patronami ulic mają być tylko ludzie bez skazy i nazwy nie mogą budzić kontrowersji to trzeba by nazywać ulice po amerykańsku czyli 1 ulica druga itd.
A ktoś się pytał Piotrkowian którzy tam mieszkają oraz firm które tam są czy nazwa ulicy jest zła?
A do p. chłop`a wsadź se pan swoją patriotyczną duszę w buty albo zacznij walczyć o coś ważnego a nie o zmianę nazwy ulicy.;) Jedź pan do Lwowa walcz o Polskie pomniki zabytki które są niszczone przez antypolskie grupy.

22


legionista ~legionista (Gość)06.10.2014 14:22

"Lesina23" napisał(a):
bo on ma 3 twarze tak naprawdę i zycie trzeba podzielić na 3 etapy.
1) Komunista i działacz partii komunistycznej.


A to stwierdzenie to na podstawie przeprowadzonej kwerendy, czy tak sobie palnęłaś, żeby rozweselić forumowe towarzystwo?

21


Lesina23 Lesina23ranga06.10.2014 16:27

"legionista" napisał(a):


Józef Piłsudski sam mówił żę był członkiem Partii komunistycznej i w niej zaczynał działalność. Był nawet jej przywódcą w pewnym momencie. Dzięki tej znajomości mógł tworzyć Polskie Legiony. Ale ci nasi nowocześni patrioci zapominają że nic nie jest białe i czarne.
A jedyną osobą która rozwesela towarzystwo głupotą jesteś ty PZDR;)

21


legionista ~legionista (Gość)06.10.2014 17:00

"Lesina23" napisał(a):
Józef Piłsudski sam mówił żę był członkiem Partii komunistycznej i w niej zaczynał działalność


Musiał to mówić na tyle cicho, że tylko ty to usłyszałaś.
Ludzka głupota rozśmiesz tylko innych głupków;)

14


OVK ~OVK (Gość)06.10.2014 18:09

"legionista" napisał(a):
A to stwierdzenie to na podstawie przeprowadzonej kwerendy, czy tak sobie palnęłaś, żeby rozweselić forumowe towarzystwo?


mój kumpel też jest legionistą,kibicuje Legii Warszawa.

30


luzik luzikranga06.10.2014 18:11

"legionista" napisał(a):
Wykłady na wumlu dały ci taką wiedzę?


Kończyłem prawdziwe uniwersytety, ale nie będę ukrywał, że z grubsza orientuję się czym były WUML-e. Ne wiem jednak co na WUML-ch mówili o Piłsudskim. Dziwne jest to, że ty - człowiek tak obeznany w temacie, nie masz pojęcia o czynnym udziale Józka w bandyckich napadach rabunkowych z bronią w ręku, których pretekstem było finansowanie działalności politycznej. Nie doczytałeś, czy tak bardzo mózg ci wyprali?

Komentarz był edytowany przez autora: 06.10.2014 18:17

31


legionista ~legionista (Gość)06.10.2014 21:40

"luzik" napisał(a):
Dziwne jest to, że ty - człowiek tak obeznany w temacie,


Masz rację, jestem obeznany w temacie.
Wiem, że jeśli ktokolwiek pisze o morderstwach dokonanych przez Piłsudskiego, albo o Jego bandyckiej, rabunkowej działalności, to jest intelektualnym troglodytą, bez względu na ilość dyplomów posiadanych w zanadrzu. Retoryka "bandyckich napadów" - skąd ja to znam?

14


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat