Jadąc od Żelaznej na Dmowskiego kiedy zmienić bezpiecznie pas ruchu??? Madrale od przepisów . Kratynske rozwiązania
Po co komu ta ścieżka rowerowa która prowadzi do pustej działki na żelaznej a cały ruch pieszy i rowerowy odbywa się druga strona ul. Żelaznej
Przy wjeździe na skrzyżowanie z kierunku od ul. Żelaznej i z kierunku od ul. A. Krajowej jest znak poziomy - Strzałka kierunkowa na wprost lub w lewo Znak P-8a-e. Jak go interpretować: jazda na wprost znak P-8a, wjazd na pas okrężny wysepki, kierunek w lewo znak P8-e, jazda ? ? na wysepkę lub pod prąd w ruchu okrężnym ? ? ?
Skręt z Żelaznej w Dmowskiego tragedia. Dobrze się zjeżdża jak nie ma ruchu i dlaczego jest zwężka z 3 do 2 pasów na AK. Nie można było zrobić prawo skrętu? Znowu fuszerka.
Obserwowałem na kamerce skrzyżowanie przez 15 minut, i już by były trzy dzwony
Rondo rondem, ale proponuję przejść się po nowo ułożonej kostce: pod butami "dzwoni" aż miło. Widzę już jak będzie wyglądać to po zimie
A ja się pytam gdzie jest ta ścieżka rowerowa do ulicy haeringa ?????
Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!
Życzymy miłego przeglądania naszej strony!