metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
gość 21 ~gość 21 (Gość)01.09.2015 06:29

Piszecie bzdury z wydatkami na wakacje , z mojej okolicy nie widze by jakies dziecko gdzieś wyjechało na wakacje bo zwyczajnie nie ma na to kasy a co do wydatków na szkołe to koszty sa unijne a dochody najmniejsze w UE .Jaka to darmowa nauka w tym kraju skoro książki sa tak drogie i powinny wszystkie byc darmowe .System oswiaty w tym raju zmierza do tego by nie było stac na nauke i zeby jak najwiecej ciemnych niewolników było do czarnej roboty bo jak bez wykształcenia to da soba manipulować a o to PO chodzi własnie .Tak samo w innych dziedzinach jest jak słuzba zdrowia tez bezpłatna ale i bezradna a zeby sie leczyc to trzeba być zdrowym by te szykany wytrzymać

200


gość86 ~gość86 (Gość)01.09.2015 06:43

Koszt książek do klasy 3 szkoły podstawowej to od 400 do 450 a nie do 350...

30


rodzic ~rodzic (Gość)01.09.2015 06:51

Podręczniki zeszyty itd. Nawet nie ma się komu pozalic ......

20


Były kursant ~Były kursant (Gość)01.09.2015 08:34

No a Kopaczka twierdzi, że Polska to kraina teraz mlekiem i miodem płynąca, to chyba na wszystko powinno starczyć, skoro jest tak pięknie.

130


fdfd ~fdfd (Gość)01.09.2015 11:51

książka do religii?? czyli co jakis katolicki bełkot..bo książką od religii powinna być Biblia, ewentulanie nowy testament i zrozumienie kim był Jezus i co dla nas zrobił. a tak kolejne masońskie teorie , kult świętych i zrobienie z chrzescijanstwa bajeczki w imie by w prsyzszłosci odrzucić Boskość Jezusa i złączyć wszystkie wiary w imie bestii.

83


fn ~fn (Gość)01.09.2015 09:52

teraz co roku trzeba kupowac buty na wf??? ja jak chodzilem do szkoly. nie bylo piórniczków woreczków na buty ,... ładnych stroi na wf.. a nozyczki czy klej aby ktos mial to juz nie wspomne..

14


wow ~wow (Gość)01.09.2015 17:00

czasem jest dużo więcej wydatków ale lepiej zapłacić dużo a kupić na długo niż mało a na parę dni[] !

40


Rodzic ~Rodzic (Gość)01.09.2015 20:05

Nie wiem skąd te wytyczne,bo ja za podręczniki do klasy drugiej gimnazjum zapłaciłam 530 zł w księgarni Oświata

30


taj ~taj (Gość)01.09.2015 21:29

Dziś kupowałam podręczniki do pierwszej klasypodstawowej jakie darmowe a o religii to nie wspomnę ile e
Wybulilam na dwoje dzieci

01


ściema!!!!!!! ~ściema!!!!!!! (Gość)04.09.2015 15:18

ja za podręczniki do klasy I podstawówki wydałam 80zł, religia-podręcznik+ćwiczenia, informatyka podręcznik z płytą, sztuka, dodatkowo trzeba dokupić 4xdomowniczek(ćwiczenia do zadań domowych). W sumie ze wszystkich książek nawet połowa nie jest darmowa

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat