metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
qwerty ~qwerty (Gość)17.06.2014 20:04

"student" napisał(a):

Masz racje, ale nie historycy tylko był to desant WIH - u.

20


student ~student (Gość)11.06.2014 11:21

Odkąd do tej uczelni dobrali się Histerycy i wprowadzili swoje rządy uczelnia chyli się ku upadkowi. Zlikwidowali kierunki środowiskowe teraz przyszedł czas na stosunki. To, że na historię nikt iść nie chce, nie może wpływać na kierunek, który ma większe zainteresowanie. Połączenie historii z SM spowoduje likwidację w przyszłości całego wydziału a potem całej uczelni. Widocznie do tego chcą doprowadzić dzisiejsze władze uczelni. Szkoda, mam nadzieję, że w porę się opamiętają.

81


z UJK ~z UJK (Gość)11.06.2014 11:37

Trochę to dziwne. Historycy chwytają się ostatniej deski ratunku, by się ratować. Instytut SM ma studentów - działają studia zaoczne, są uruchomione oba stopnie (licencjat i mgr). Najliczniejszy rok na historii liczy chyba 10 osób, nie mają zaocznych, co więcej nie otworzono im w tym roku studiów magisterskich. To raczej stosunki powinny wchłonąć historię.

90


Eustachy ~Eustachy (Gość)11.06.2014 11:53

i jak śpiewa zespół PIERSI:
" Będzie! Będzie zabawa!
Będzie się działo!
I znowu nocy będzie mało.
Będzie głośno, będzie radośnie
Znów przetańczymy razem całą noc"

50


heh z igły widły ~heh z igły widły (Gość)11.06.2014 12:23

Oj ale mylimy pojęcia. Z tego co słyszałem to ma być połączenie administracyjne Instytutów a kierunki pozostają bez zmian. Drodzy Państwo czytanie nie boli.

44


ykhm ~ykhm (Gość)11.06.2014 12:31

ja bardzo przepraszam,ale nie bardzo rozumiem "czytanie nie boli" ?
przecież w tekście nie ma słowa o połączeniu administracyjnym...

50


Ambroży ~Ambroży (Gość)11.06.2014 12:44

A co to za twór ,,połączenie administrcyjne"? Wspólne kierownictwo? To przecież na jedno wychodzi - ,,połączyć administracyjnie" czy wchłonąć. I w ogóle skąd to pojęcie? W tekście tego nie ma.

70


Absolwent SM ~Absolwent SM (Gość)11.06.2014 13:15

Dokładnie w tekście nie ma nic o połączeniu administracyjnym, a o przejęcie czy wchłonięciu ISM przez Historie...dla mnie to śmiech, bo jako student - obecnie jestem absolwentem SM - nigdy nie zgodziłabym się studiować na kierunku historia. Jeżeli dojdzie do przejęcia ISM - w sensie, że nie będzie tych ludzi, tego Instytutu, mam nadzieję, że większość studentów zrezygnuje

110


Vladimir ~Vladimir (Gość)11.06.2014 13:31

Z tym połączeniem administracyjnym to tak jak z ochroną rosyjskiej ludności Krymu.

60


:) ~:) (Gość)11.06.2014 14:02

Rewitalizacja społeczna - gdzie zatem w tym wszystkim jest społeczeństwo?

30


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat