metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
:) ~:) (Gość)16.09.2013 12:51

"kierowca" napisał(a):

:D

00


:) ~:) (Gość)16.09.2013 12:48

"kierowca" napisał(a):

"kierowca" napisał(a):


w kostromska w lewo potem słowackiego w prawo w kierunku M Donalda i teraz dwa warianty albo w prawo pod prąd na parking albo dalej prosto do młynarskiej z słowackiego w prawo na młynarska potem w prawo i dojedziesz od tyłu na parking ostatnia ulica wyleciała mi z głowy jak ktos wie niech napisze chodzi o ta co dochodzi do niej młynarska a od niej odchodzi zjazdowa do narutowicza

00


!!!!!!!!! ~!!!!!!!!! (Gość)16.09.2013 12:43

dlaczego nie mogli zamknąć Piłsudskiego przy skrzyżowaniu z Sienkiewicza przecież Ci kierowcy bez sensu robią duże koło i tak muszą wjechać w Narutowicza! KOGOŚ POGIEŁO!!!!

00


luq ~luq (Gość)16.09.2013 12:42

korki są w tamtym rejonie niemiłosierne szedłem i korek zaczyna się już od skrzyżowania Piłsudzkiego z Pl Kościuszki

00


qqqqqqq ~qqqqqqq (Gość)16.09.2013 11:43

trochę się pomęczymy ale dla dobrej drogi warto

00


kierowca ~kierowca (Gość)16.09.2013 11:28

Jak dojechać do parkingu strzeżonego na ul. Armii Krajowej jadąc od Bełchatowa i jadąc od ul. Słowackiego/A.Krajowej

00


do ~:) ~do ~:) (Gość)16.09.2013 13:01

Chodzi Ci o ulicę Belzacką tzw. "starą Belzacką". Gdzie mogę zgłosić się po nagrodę?

00


:) ~:) (Gość)16.09.2013 13:11

"do-~)" napisał(a):

a widzisz nawet nie pomyślałem ze to jest tak jak by przedłożenie belzackiej a mieszkam kolo belzackiej wiec po nagrodę do kwadratu na piwo :D po godzinie 20 :D

00


broda ~broda (Gość)16.09.2013 13:23

Cytuję:
Dla jadących od strony miasta:
- objazd wyznaczono ulicami: Dzielną, Narutowicza, Częstochowską oraz Belzacką.


Belzacka jest ulicą ślepą. Należało by dopisać : Belzacką do Słowackiego.

00


Piotrkowianin Piotrkowianinranga16.09.2013 13:51

")" napisał(a):
w kostromska w lewo potem słowackiego w prawo w kierunku M Donalda i teraz dwa warianty albo w prawo pod prąd na parking albo dalej prosto do młynarskiej z słowackiego w prawo na młynarska potem w prawo i dojedziesz od tyłu na parking ostatnia ulica wyleciała mi z głowy jak ktos wie niech napisze chodzi o ta co dochodzi do niej młynarska a od niej odchodzi zjazdowa do narutowicza

Ta ulica to Belzacka, ale jak masz doradzać łamanie prawa, to lepiej nic nie pisz.
Ja proponuję taki dojazd: Al. Sikorskiego - w lewo -> Kostromska - na rondzie w prawo -> Belzacka - w prawo w Al. Armii Krajowej i tam jest specjalnie zrobiona zawrotka, na której można zawrócić i dojechać do ww. parkingu.
A swoją drogą, ciekawe kiedy "mądre głowy" z ZDioUM-u wpadną na pomysł, żeby czasowo zasłonić lub zdjąć znak Stop na południowym wlocie skrzyżowania Dzielna - Al. Piłsudskiego? Z powodu remontu nie ma tam obecnie komu ustępować pierwszeństwa przejazdu.

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat