To może od razu wybudować pas startowy dla samolotów pasażerskich? Lotnisko międzynarodowe w PT się należy!
Rzecznik prasowy Samodzielnego Szpitala Wojewódzkiego im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie, Ewa Tarnowska-Ciotucha nic tu nie wyjaśnia. Zwłaszcza tego, co to są ten płaszcz TLOF i opaska FATO.
Nie ma na co wydawać kasy? co to te latawce są tak duże ,że się na takim lądowisku nie mieszczą?. Tak się w kraju marnotrawi bezmyślnie publiczne pieniądze a teraz w szczególności bo szpital Rakowska to porażka i upadająca firma błąd goni błąd i uciekający lekarze stąd a może komuś bardzo zależy by szpital upadł
Bardzo mądra i potrzebna inwestycja!
Przydałoby się rozbudować pas startowy na piotrkowskim lotnisku i rrozwinąć róch pasażerski małych samolotów na trasach międzymiastowych oraz z dużymi portami lotniczymi w kraju. ;)
Co wy za głupoty gadacie choć lotnisko jest od wielu lat to i tak śmigłowce lecą gdzie indziej
... a dlaczego lądowisko od początku nie było przystosowane do przyjmowania śmigłowców całodobowo? Przecież wiadomo, że w naszej szerokości geograficznej w miesiącach jesienno-zimowo-wiosennych dzień mamy krótki i jest ciemno a dodatkowo opady pogarszają widoczność. Przecież to wiedzą już dzieci w najmłodszych klasach w szkole. Tylko u nas w Polsce najpierw robi się coś "rzekomo tanio" w przetargu a następnie prace dodatkowe kosztują tyle samo co te w przetargu. Tak sprytnie omija się prawo u nas i wywala tych co chcą coś zrobić dobrze i w odpowiedniej cenie. Tak Polska właśnie! Zero odpowiedzialności!
A ile tam ląduje tych śmigłowców szkoda kasy cbyba że niema na co wydać
Po co to londowisko przy tej wykanczalni. Większość przypadków odsyła się do Łodzi. Wystarczy budowa prosektorium od strony ul Rakowskiej.
Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!
Życzymy miłego przeglądania naszej strony!