Hahahah wiedziałem, a to dopiero początek odkryć na WP, może za dwa lata pojedziemy po tej ulicy w tempie w jakim remontuje ja peuk lol
dlaczego miasto nie zrobi przejścia dla pieszych przy ulicy wojska polskiego pod wiaduktem?
Tak to jest byle wygrać przetarg a później jakoś to będzie niski koszt inwestycji w przetargu to niska jakość wykonania i tak się w Polsce od 30 lat buduje ledwie gwarancja się kończy a inwestycja do remontu
Co Wy wszyscy chcecie od Krzyśka Chojniaka? Czlowiek stara się jak może w Wy znów narzekacie. Ma chlop Mediateke na głowie i jej utrzymanie a nie jakieś tam ulice. Postawcie się w jego roli. Nie jeden wymieknie a on dalej trwa i będzie trwać bo elektorat w niego wierzy. Z zawierzeniem damy radę szanowni mieszkańcy. Pozdrawiam optymistyczne.
... jak z wywozem śmieci. Coś tam się zmieni, to firma ma prawo podnieść stawki i wypowiedzieć umowę ale mieszkańcy takiego prawa już nie mają. To po co są podpisywane te umowy, skoro wszystko może ulec zmianie? Kto je podpisuje? Tak wygląda działanie w interesie mieszkańców miasta?!?!?
Za chwilę znajdą łyżkę którą Neandertalczyk jadł jaszczurke i rozpoczną się prace archeolohow trwające 5 lat
No to już wiemy, że skoro potrzebne są dodatkowe prace to i czas realizacji się wydłuży. Super.
Są dni, że widać na placu budowy dwie osoby. Iskry lecą taki pośpiech.
Szkoda, że wzrosną koszty. Pewnie nie będzie jakiejś inwestycji. Ale nikt nie jest jasnowidzem i na kilka metrów pod ziemię wszystkiego nie widać. Kiedyś nie nanoszono niektórych inwestycji na mapy. Wiem bo przy innych inwestycjach w starych częściach miasta też były odkrywane niespodzianki nie pokazane na mapach.
Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!
Życzymy miłego przeglądania naszej strony!