metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
powiernik powiernikranga29.07.2015 10:15

Tak czytam ostatnie informacje o aktywności p. Radziszewskiej i siedzę cicho, jednakże teraz muszę coś napisać, bo mnie rozniesie :)
Jak można do cholery podawać przejęcie PKSu jako przykład inwestycji zagranicznej!? Czy p. Radziszewska może powiedzieć, co takiego dobrego dla miasta i mieszkańców zrobił Mobilis? Czy wymienił pojazdy na nowe, czy zatrudnił więcej pracowników z miasta i okolic, czy wyremontował plac manewrowy i wiatę, czy wybudował nowy dworzec autobusowy, czy stworzył nowe połączenia autobusowe itd?
Firma Hearing to jest przykład (pomimo wielu narzekających na warunki pracy), ale Mobilis na pewno nie!

200


powiernik powiernikranga29.07.2015 10:51

O wszystkim i o niczym. Tacy ludzie rządzą Polską.

140


lit ~lit (Gość)29.07.2015 10:58

A ja na p.Radziszewska nie będę glosowac

180


byly_piotrkowiak ~byly_piotrkowiak (Gość)29.07.2015 12:02

Sprowadzić zagranicznych inwestorów, dać plac pod działalność gratis, zwolnić z podatku na 100 lat w rejonie gdzie siła robocza i tak za niecałe 500 Euro miesięcznie będzie robić - świetny pomysł i wspaniała inwestycja - tylko dla kogo ?

130


~PT ~~PT (Gość)29.07.2015 12:18

Przez ostatnie 25 lat zniszczyliście polski przemysł, to co pozostało jest w obcych łapach. A teraz wracacie do starych lat i "tradycji" i chcecie aby polski robotnik pracował dla izraelskiego pana? Czyli powoli pani poseł przyzwyczaja nas do "naszych ulic". Taśmy od Sowy okazuje się prawdą - Polski już nie ma, chcecie powołać do życia nowe państwo izraelskie. To kto tak właściwie rządził i rządzi w tej naszej Polsce?

121


PO ~PO (Gość)29.07.2015 11:48

Wasze ulice nasze kamienice-historia kołem się toczy.

131


xxxx ~xxxx (Gość)29.07.2015 12:32

a ja będę głosować na panią poseł bo wiele dla naszego miasta robi..

118


tomcio20 ~tomcio20 (Gość)29.07.2015 13:25

Pani już poszukujemy

70


hen ~hen (Gość)29.07.2015 13:31

a dyrektorem tej izraelskiej firmy na POlskę jest niejaki waltz

100


Kukizowiec ~Kukizowiec (Gość)29.07.2015 13:20

Stołek pod panią marszałek Radziszewską pali się już tak mocno, że ma poparzenia III stopnia na swoim tyłku. Powoduje to, że nagle zrobiła się aktywna w regionie i kreuje się na męża (niewiastę?) opatrznościowego okręgu wyborczego. Nie wiem czy Pani poseł ma tak naiwnych doradców, czy po 8 lat żarcia przy korycie zaczęła jej szwankować inteligencja, ale naprawdę na taki rodzaj propagandy nawet najbardziej urobiony przez Olejniki i Kraśki wyborca nie jest już wrażliwy. Zamiast latać i wygadywać głupoty radziłbym zacząć sprzątać biurko na Wiejskiej, jak i to na Słowackiego - a nie przepraszam, tego ostatniego nie. Przecież w okręgu pojawia się Pani Marszałek tylko tuż przed wyborami.

170


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat