metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Jadźka! ~Jadźka! (Gość)30.09.2022 10:18

Jesteś Wielka!

20


fajne ~fajne (Gość)29.09.2022 11:47

jest w tym pewna logika ,najpierw podnieśli SOBIE diety ,teraz podniosą nam maksymalnie ,,,, i jeszcze zechcą dostać się do /koryta/ na następna kadencję ? czyli drobny handel i usługi do piachu -CELOWE DZIAŁANIE?

40


Jolka ~Jolka (Gość)29.09.2022 08:31

Czyli będziemy płacić tyle, ile w Warszawie czy Krakowie?

60


wyborca Krzysztofa C ~wyborca Krzysztofa C (Gość)27.09.2022 12:06

Radni Janik i Głowacka Czajka Tera Olejnik z pieskiem Wójcik Cecotka Masiarek i reszta bezradnych podnieśli sobie maksymalnie diety z pieniędzy Piotrkowianin a teraz każą każdemu płacić na swoje wypłaty. Nie pokazujcie się na ulicy bo miło to już było i usłyszycie co o Was Piotrkowianie myślą.

216


kasta ~kasta (Gość)28.09.2022 20:30

Miasto w którym największym pracodawcą jest pan prezydent, od dawna skazane jest na śmierć. Tyle tylko , że to proces wieloletni i niektórzy zapewne dotrwają na ciepłych posadkach do emerytury . A co potem? A kogo to obchodzi?

71


Bo kocham Piotrków! ~Bo kocham Piotrków! (Gość)28.09.2022 17:14

Bo można jeszcze więcej!

81


MrE ~MrE (Gość)26.09.2022 21:43

Niech mi któryś z nich przyjdzie i będzie prosił o głos na niego w wyborach do samorządu to od razu dostaje w twarz.

330


Psu a budę ~Psu a budę (Gość)27.09.2022 20:44

No i na co zdał się ten heppening konfederusków?

27


go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)28.09.2022 07:45

Chciałbym uprzedzić wszystkich chętnych do kandydowania do przyszłej rady miejskiej że jeśli nie zagwarantują mi obniżenia kosztów życia w mieście lub nie zagwarantują tego swoim majątkiem to niech zapomną że będą mieli mój głos a myślę że takich głosów będą setki

90


Sąsiad radnego C ~Sąsiad radnego C (Gość)27.09.2022 18:25

Radny Cecotka chce wszystko pozamykać w mieście bo oszczędności ale łapka w górę za podnisoienim sobie pensji radnego o sto procent.
Zjawię się na kolejne jego spotkanie na ulicy i nagram jak szybko zwija ten swók kiosk. Myśli że w Piotrkowie 60 tysięcy idiotów mieszka

54


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat