metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Moszczeniczanin ~Moszczeniczanin (Gość)12.11.2014 20:07

Czy ktoś z was wie, że planowane są w Moszczenicy odwierty do geoterm? Obiło mi się o uszy, że ziemia obok stadionu była już sprawdzana i prawdopodobnie jeśli będzie inwestor ma powstać coś na wzór Uniejowa. Ciekawy jestem czy te informacje są prawdziwe. To była by mega sensacja! :)

30


MieszwkamW PT ~MieszwkamW PT (Gość)09.11.2014 10:35

Nie mieszkam w tej Gminie , ale każdego dnia przez nią przejeżdżam i mogę tylko pozazdrościć,że nie mamy takiego Gospodarza w Piotrkowie .

44


figo ~figo (Gość)09.11.2014 11:13

A ja mieszkam i mam zupełnie odmienne zdanie!!! Całe szczęście, że za tydzień wybory i chwała za to, że w ogóle mamy wybór. Nie wyobrażam sobie kolejnych 4 lat z tym Panem Wójtem.

33


tola ~tola (Gość)09.11.2014 11:54

słyszałem że podobno gmina ma 19 milionów długu - po 4 latach obecnej kadencji. wypadałoby zapytać wójta albo radnych na jakimś ze spotkań, czy to prawda...???

22


wspierający ~wspierający (Gość)09.11.2014 13:45

panie Waldku pan się nie boi za panem cały Michałów i nie tylko stoi :)

01


As ~As (Gość)09.11.2014 13:59

Nie podobno, ale tak jest! Przypuszczam, że wójt odpowie, że jak się pozyskuje fundusze unijne to część musimy dopłacić i stąd takie zadłużenie, choć wiele inwestycji było robionych "na siłę". Ale najlepsze jest to, że podobno nasz "kochany" wójt wziął kredyt, żeby spłacić inny kredyt...to dobre!!! Ale teraz jak sprzedał dworek w parku, to może część zadłużenie spłaci...a nie no przecież chodzą suchy, że oddał ten milion dla powiatu w ramach współpracy, żeby wybudowali drogę panu radnemu powiatowemu na Wolborskiej...ha, ha, to ci Gospodarz, oddaje gminne pieniądze w zamian za to jest obowiązkiem powiatu! Pogratulować gospodarności!!!

30


Mieszkam w Moszczenicy! ~Mieszkam w Moszczenicy! (Gość)09.11.2014 14:03

"MieszwkamW-PT" napisał(a):


A kogo masz na myśli? Wodzów Ikei, czy może pana Rogalskiego???

30


Grzesiek ~Grzesiek (Gość)09.11.2014 14:29

Nie głosujcie na frajerów z Sitwy Ludowej

20


trela ~trela (Gość)09.11.2014 14:57

Panie Marceli Pan się nie boi , 3/4 gminy za Panem stoi. A reszta to pieski których Pan odsunął od władzy. A każdy widzi ja gmina poszła do przodu

11


do tola ~do tola (Gość)09.11.2014 15:32

A ja nie słyszałam tylko wiem, że pozyskała 38 milionów z Unii Europejskiej. To jest wyczyn, jakiego nie mogło dokonać wiele większych gmin a nawet miast w Polsce.

40


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat