metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
sklave sklaveranga21.05.2016 05:29

A co w tym jest nie tak. Działalność zarejestrowana, podatki odprowadzone. A że to dla niektórych nie po bożemu to co z tego. W tym kraju nawet kościół nie działa po bożemu
Da na tacę kilka tysięcy złotych i będzie pod niebiosa wychwalana.
Więcej na http://sklave.manifo.com/aktualnosci

102


On ~On (Gość)21.05.2016 06:58

Ciekawe czy mamusia jest teraz dumna z Moniki Moze ludzie wreszcie przejza na oczy

140


ja ~ja (Gość)21.05.2016 07:20

Pukałem Tera laskę w lesie !

110


VIP.. ~VIP.. (Gość)20.05.2016 19:57

Czy bycie radnym , przewodniczącym komisji , prezydentem, posłem zabrania by rodzina albo ty !!! Mogła zarabiać pieniądze i prowadzić biznes jaki się chce !!!! W dobie dobrej zmiany i Państwa mocno Kościelnego ludzie wszystko ukrywają a jak się wyleje mleko to są oburzeni gra polityczna itp.
Funkcja i praca na rzecz miasta do czegoś zobowiązuje gdyby Pani była Dyrektorem szkoły to na pewno Na komisji rady została odsunięta od obowiązków a bycie radnym Posłem może być i robić wszystko !!!
Prezydent ma Problem ____ radnych mu brakuje a tu .....

174


mol molranga21.05.2016 01:05

Zwać do sądu ten polskojęzyczny należący do niemieckiego koncernu medialnego tygodnik!

116


sufler ~sufler (Gość)21.05.2016 09:04

jeśli zachowała resztki przyzwoitości (o honorze nie ma co mówić) złoży mandat radnej
no to przekonamy się jakie standardy są w naszym samorządzie

210


typowe ~typowe (Gość)21.05.2016 09:24

oświadczenie tralalala na okrągło, nie mam wpływu, zgodnie z prawem, podatki itd.
i ani słowa przepraszam wyborców jeśli w związku z działalnością poczuli się zawiedzeni, oszukani ...
typowe dla karierowiczów dobre samopoczucie

180


karyna ~karyna (Gość)21.05.2016 10:58

To ja do tego jej solarium już więcej nie pójdę :/

150


~zosia (Gość) ~~zosia (Gość) (Gość)20.05.2016 21:50

Ale sławna się ta Pani zrobiła na całą Europę a może i dalej hohoho..Już teraz wiem skąd przychodzą mi na telefon te zastraszające esemesy od wszystko wiedzących wróżek i propozycje spotkań z ciziami. Draństwo należy dusić w zarodku.Co nie przystoi osobie wysoko postawionej to nie przystoi, każdy winien mieć granice swojej moralności. Ale widzę, że mężczyźni bronią Pani, jakże miało by być inaczej, przecież to dla ich zachcianek wygoda.Co tam moralność ona już w naszym kraju dawno upadła.

183


donvito ~donvito (Gość)21.05.2016 13:51

To było wiadome nie od dziś,

70


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat