metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Miki ~Miki (Gość)31.08.2008 15:38

Cytuję:
Byłem już na wszystkich Targach organizowanych prze ŁODR Bratoszewice, ale takiej organizacji jak jest w Piotrkowie nie ma w żadnym Odziale łODR-u


Wypada tylko sie cieszyć i pogratulować organizatorom imprezy targowej - O/Piotrków Trybunalski.
Byłem wczoraj i dzisiaj ... Mnóstwo ludzików - nie tylko rolników, oglądało prezentacje maszyn, urządzeń,
wystawy i pokazy rękodzieła sztuki ludowej, kolekcji odmian roślin uprawnych, itd.
Również wiele osób było zainteresowanych doradztwem i informacjami , m.in. KRUS, ARR, AR i MR oraz
w punktach nawozów naturalno produktywnych, etc.
To moje własne spostrzeżenia, które także udokumentowałem na fotografiach. Nie potrafilem tylko
zrozumieć - nie jestem przecież związany z rolnictwem, co mają wspólnego z prezentacją maszyn i urządzeń
rolniczych , "autka " osobowe .. pewnej firmy - patrz galeria użytkownika.

00


Rolnik z Rawy Mazowieckiej ~Rolnik z Rawy Mazowieckiej (Gość)25.08.2008 09:02

Byłem już na wszystkich Targach organizowanych prze ŁODR Bratoszewice, ale takiej organizacji jak jest w Piotrkowie nie ma w żadnym Odziale łODR-u, z przyjemnością czeka się na następne.Gratulacjae dla organizatorów z Piotrkowa. Nie jestem rolnikiem pochodzącym z tego terenu .Mimo to z przyjemnością tu przyjeżdżam

00


~J. ~J.ranga25.08.2008 12:18

żeby dodać smaczku sprawie, to powiem że Bratoszewice chciały zabrać Piotrkowowi te wystawę.

00


Piotrkowianin ~Piotrkowianin (Gość)25.08.2008 13:04

A bo lodziaki wszystko nam chcą zabrać - najpierw S8, a teraz S12.

00


romek z doliny poziomek ~romek z doliny poziomek (Gość)29.08.2008 09:45

pewnie bedzie lipa

00


żona romka ~żona romka (Gość)29.08.2008 10:19

ja uważam że będą fajne sprzęty co mają cztery napędy

00


ROLNIK ~ROLNIK (Gość)30.08.2008 21:27

Bylem dzis,naprawde super5!!!!!!!!!!!!!!Warto to obejrzec!!!!!!!!!!

00


Piotrkowianin ~Piotrkowianin (Gość)31.08.2008 22:07

Może te Hyundaie miały silniki diesla? - to prawie jak traktory. ;)))

00


Miki ~Miki (Gość)01.09.2008 17:00

"Piotrkowianin" napisał(a):

Miki, no jak to co miały wspólnego !!??


Chciałem odpowiedzieć w kolejności:
Po pierwsze na komentarz " ~J " i uzyskałem "odpowiedź systemu" iż to " Piotrkowianin". Niech tak pozostanie .
"Rolnik za dopłaty może kupić sobie furę, skórę i nawet komórę i na swoje pole dojeżdżać wypasiona bryką, tylko słomy z butów niektórym niestety nie da się wyeliminować...."
Koniec cytatu.
Mając powyższe na uwadze, zapewniam, że dołożę wszelkich starań aby i tą kwestię wyjaśnić. Tzn. udzielić odpowiedzi.
A tak zwyczajnie odpowiedzieć, jakimi to dopłatami dysponują nasi rolnicy ...
oczywiscie w powiecie piotrkowskim.
Być może i tak jest, że rolnicy za dopłaty, dojeżdzają wypasioną bryką ...?
I po drugie dla Piotrkowianina, cytuję:
"A nie zauważyłeś emotikonki na końcu: ;))) "
Przepraszam, nie zauważyłem.
Ale przyznaję się do błędu .

00


Miki ~Miki (Gość)01.09.2008 15:43

"Piotrkowianin" napisał(a):
Może te Hyundaie miały silniki diesla? - to prawie jak traktory.


Twój komentarz i tak mnie do " końca" nie przekonuje ...
Być może, że "miały" ...
Ale w chwili obecnej to najmniej istotne.
Tak, jak to już napisałem wcześniej, należy pogratulować organizatorom ŁODR - O/Piotrkow Trybunalski.

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat