Jaki jest sens badania osób, które wychodzą z kwarantanny? Skoro odbyły kwarantannę to nawet jeśli były nosicielami, już nie zarażają. Większym sensem byłoby otworzyć ten namiot dla innych, nawet komercyjnie.
Na nie potrzebny namiot i utrzymanie pracowników jest hajs,a na utrzymanie dworca pks i kupno autobusów nie ma.
No tak przecież lepiej było sprzedać cały PKS Piotrków z busami i dworcem i placem spółce z Izraela Mobilis niż zainwestować i samemu w przyszłości zbierać frukty. Tylko patrzeć jak się rozpocznie budowa kolejnego marketu.
Dziękuje dobrej zmianie
Musiało by mnie dobrze przygrzać by wywalić 500zł na tą koronaścieme.Ludzie opamiętajcie się już.
Ładną cenę walnęli za to badanie. Ponad 500 zł i jeszcze łaskę robią ,że takie badania prowadzą. I jak ma tu być bezpiecznie. Swoją drogą powiat coś tam robi albo próbuje robić. Zaś magistrat ma to gdzieś. No cóż liczą widocznie na stałą opiekę boską.
Ile osób tu komentujacych ma prace i odprowadza podatki? To mnie ciekawi??? Sami rekini biznesu a Piotrków się nie rozwija.... tylko niech zrobią, zmienią i tak w koło. A co wy zrobiliście dla rozwoju miasta???? Po tych komentarzach wnioskuję ze nic. Do pracy podatki płacić a później zadawać pytania. Taka jest kolejność.
A tak fajnie się tam parkowało. Teraz strach będzie w ogóle tam podjeżdżać, bo a nóż z nudów złapią człowieka, obezwładnią, pobiorą wymazy i próbki
Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!
Życzymy miłego przeglądania naszej strony!