metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
ormo ~ormo (Gość)03.05.2014 15:04

pies byl stary i trzeba mu ulrzyc

04


zofia286@gmail.com ~zofia286@gmail.com (Gość)04.05.2014 13:58

O MÓJ BOŻE JAK MOGLA I TO KOBIETAI TO MOZE JESZCZE MOCHEROWY beret tak zrobil ,poprostu szok ,co sie dzieje z tymi ludzmi ,nie maja uczuc ,jak byl stary i chory mogla mu ulżyc i uspic

10


anonymous anonymousranga04.05.2014 16:14

potępiam sytuację i potępiam tych którzy nie sprzątają po swoich czworonogach. Szkoda gadać jak mam spacerować z małym dzieckiem pomiędzy odchodami.

21


Irbis ~Irbis (Gość)05.05.2014 08:17

"gosia007" napisał(a):
się pośmieje z naszego wymiaru sprawiedliwości.


To zrób coś, by temu zapobiec!
Zostań ławnikiem, zacznij działać w TOZ, idź na rozprawę...
Jeśli Twoja aktywność jest ograniczona do wklepywania w klawiaturę - nic nie zmienisz.

11


glaca ~glaca (Gość)05.01.2016 18:16

Leb bym urwał tej babie!Jak mozna byc taka bestia?Jednak sprawdza sie powiedzenie,ze najgorsze zwierze to czlowiek..!A tej pani przeszkadzaja psie kupki,a oszczane,ozygane i zasrane klatki i przystanki przez ludzi juz nie?Gdzie tu logika!

21


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat