metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
max ~max (Gość)17.09.2012 11:15

"xxx" napisał(a):
Bardzo dobry pomysł.


Pewnie, świetny - coraz więcej ludzi szuka szczęścia po śmietnikach, a buduje się jakieś farmazony.

00


tz ~tz (Gość)17.09.2012 11:19

do sklave weż rozpęd i wskocz do tej oczyszczalni ścieków, może przejdzie ci odgrzewanie starych kotletów.

00


1910 ~1910 (Gość)17.09.2012 11:21

Widzę, że tutaj bez zmian. Jakakolwiek inwestycja, inicjatywa w naszym mieście spotyka się z krytyką. To według was źle, że w miejscu gdzie obecnie wolny czas spędza menelstwo będzie obiekt przeznaczony do rekreacji? Życie nie toczy się tylko wokół dróg. Jestem przekonany, że gdyby miasto ogłosiło plan modernizacji ulic, to te same osoby, które narzekają na ich stan, zaczęłyby lamentować, że za drogo, że zła firma itp.

00


1911 ~1911 (Gość)17.09.2012 11:33

"1910" napisał(a):
Widzę, że tutaj bez zmian. Jakakolwiek inwestycja, inicjatywa w naszym mieście spotyka się z krytyką. To według was źle, że w miejscu gdzie obecnie wolny czas spędza menelstwo będzie obiekt przeznaczony do rekreacji?


Źle. Najpierw chleb i praca, igrzyska potem. Może...

00


jo ~jo (Gość)17.09.2012 11:37

Czyżby wybory się zbliżały??? Kolejna bajka jak na BUGAJU

00


P51 ~P51 (Gość)17.09.2012 11:56

"1911" napisał(a):
"1910" napisał(a):
Widzę, że tutaj bez zmian. Jakakolwiek inwestycja, inicjatywa w naszym mieście spotyka się z krytyką. To według was źle, że w miejscu gdzie obecnie wolny czas spędza menelstwo będzie obiekt przeznaczony do rekreacji?
Źle. Najpierw chleb i praca, igrzyska potem. Może...


Czyżby centrum rekreacyjne miało być automatyczne - bezobsługowe...?
Bo jeśliby ktoś miałby tam zajmować się konserwacją terenu i urządzeń, to miałby z tego powodu PRACĘ.
Poza tym ludzie budujący to też mieliby PRACĘ.
Chyba,że tobie, 1911 chodzi o pracę w kopalni lub fabryce czołgów...;->
Wiem,że i tak moje wołanie o rozsądne,spokojne podejście do tematu będzie wołaniem na puszczy, ba! dżungli malkontenctwa w naszym mieście...;-(

00


sklave sklaveranga17.09.2012 12:13

Cytuję:
Szacowna wartość budowy kompleksu znana będzie po sporządzeniu wszystkich dokumentów.


Czy miasto jest na to stać panie prezydencie???
Koszty to dobry gospodarz już zna zanim podejmie decyzje o budowie. Jednak prezydent nie musi się tym przejmować przecież i tak za wszystko zapłacą mieszkańcy.
Samo przygotowanie dokumentacji to wydatek za ponad milion czy może już za ponad dwa miliony złotych???? Nie jest ważne jakie ma prezydent plany inwestycyjne ważne że biuro projektowe zgarnie porządną kasę i przetrwa kryzys. Gdyby nie wizje prezydenta to biuro projektowe musieliby zamknąć a na to przecież nie można pozwolić!!!
10 PLAG TUSKOMESA
http://sklave.manifo.com/smieszne-zdjecia

00


i' em ~i' em (Gość)17.09.2012 12:24

Ale tak jeździłem sporo po mniejszych i większych miastach w okolicach Piotrkowa. Nadal dopada mnie wrażenie ze w naszym mieście nie ma ludzi z ciekawą wizja i chęcią naprawdę zrobienia czegoś dobrego. Młodzi nadal muszą nudzić się w domy przy konsoli lub sami są zmuszeni do wymyślania głupiej rozrywki bądź dres, papieros, flaszka i murek. Potrzeba nam kogoś z świeżymi, ciekawymi patrzącymi w przyszłość pomysłami. Kogoś takiego kto nie będzie bał wydać się milionów na dobry rozwój naszego miasta.
Sam projekt przy Belzackiej dobrze wygląda i jest dobrym pomysłem jeśli dojdzie do skutku będzie pierwszym takim miejscem lecz to kropla w morzu. Ale mimo wszystko popieram budowę.

00


Al Bundy ~Al Bundy (Gość)17.09.2012 14:03

Według mnie to dobry pomysł. Oby tylko wandale tego nie zniszczyli, gdy już będzie wykonane. Mam tylko pytanie odnośnie tego:

Cytuję:
miasteczko ruchu drogowego


Czy zostaną w nim wykorzystane te dwa krowie placki, które zostały po zakupie, gdy tworzono (tak, tworzono, gdyż trudno to nazwać wybudowaniem) rondo Polna/Kostromska? :))

00


taki jeden ~taki jeden (Gość)17.09.2012 16:08

Bardzo dobry pomysł. I nie chce mi się tłumaczyć dlaczego: po prostu bardzo dobry - i już. Dwa malutkie zastrzeżenia:
1. Prośba o zachowanie jak największej ilości istniejących drzew owocowych, nawet jeśli są zdziczałe i mało efektowne.
2. Mam troszkę wątpliwości co do długości zjazdu na górce saneczkowej i finiszu na tym zjeździe. Czy projektant widział, jak to w praktyce obecnie wygląda? Czy może przeliczył potencjał projektowanej górki?
Poza tymi uwagami uważam, że to jest dobry kierunek zmieniania oblicza miasta.
Inna sprawa, że strefa ekonomiczna też jest nam bardzo potrzebna.

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat