metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Niewolnik ~Niewolnik (Gość)15.03.2024 11:42

Jak mi ktoś ukradnie oszczędności życia to za wiele nic to nie zmieni

60


Katie ~Katie (Gość)15.03.2024 12:16

32 lata i taki naiwniak?

90


go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)15.03.2024 11:59

Skąd ludzie mają takie kwoty? Raczej uczciwie nie da się tyle odłożyć z wypłat

15


Zed ~Zed (Gość)15.03.2024 11:30

Nigdy nie przestana mnie dziwic takie przekręty.Skad się biorą tacy naiwniacy?

90


ŻwirekPodMuchomorek ~ŻwirekPodMuchomorek (Gość)15.03.2024 17:42

Brakuje mi tutaj najważniejszej informacji: skoro stracił wszystko, to czy już jest szczęśliwy? Według Klausa Schwaba powinien być szczęśliwy, a zważywszy na to, że rząd warszawski dąży uparcie do uszczęśliwienia nas wszystkich kierując się jego doktrynami, to taka informacja mogłaby chyba nam wiele wyjaśnić.
A co na to ci wszyscy, którzy łzy leją pod takimi informacjami, gdy ofiarą padnie jakiś "senior"? Wtedy jak mantrę powtarzają, że starych ludzi łatwo zmanipulować, że są ufni, naiwni itp. Czy trzydziestodwulatek też jest już "seniorem"? Wysunąłem tutaj kiedyś tezę, że jak będziemy płakać nad czyjąś głupotą, zamiast ją piętnować i wyśmiewać, to takie oszustwa będą dotyczyć coraz młodszych osób. No i proszę, oszustwa przestały dotyczyć tylko osób w wieku 80+, a rozprzestrzeniły się na takie w wieku produkcyjnym i to stopniowo coraz młodsze, czego dobitny przykład mamy tutaj. Kiedy ludzie w końcu pojmą, że głupota i frajerstwo nie ma nic wspólnego z wiekiem? Sam wypłacił i potem wpłacił na konto cwaniakowi - widocznie nie wierzył, że nawet w jego własnej kieszeni pieniądze będą bezpieczne. Może niech teraz on zadzwoni do oszusta i spróbuje odzyskać kasę w ten sam sposób? ;)
P.S. Mnie z oszczędności okrada rząd poprzez inflację, jaką sam wykreował. I nawet psa z kulawą nogą to nie interesuje, choć niewątpliwie mamy tu do czynienia z bezczelnym okradaniem.

62


go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)15.03.2024 18:19

I jeszcze sam poszedł wypłacić nie pytając w banku o tę sprawę z niby kradzieżą?

80


Ot co ~Ot co (Gość)15.03.2024 20:50

Nawet mi go nie żal. Tyle się o tym pisze w necie, mówi w mediach.Banki przysyłaja ostrzeżenia, czego nie robić. Widocznie łeb zaprzatnięty facebookowymu pierdołami.

60


Realia ~Realia (Gość)15.03.2024 20:53

Młody jest, odrobi. Drugi raz go nie nabiorą. Nauka kosztuje.

60


nie musisz być trędi ~nie musisz być trędi (Gość)15.03.2024 12:36

Gotówka bee, konta internetowe cacy, nie wszyscy 'dorośli' do przymuszanej technologii.

62


Oinu ~Oinu (Gość)16.03.2024 07:34

Hahaha 32lata a ciemny

30


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat