metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
oba. ~oba. (Gość)07.08.2015 10:36

W tym roku już pewnie nie zdąży ,ale "wielka polityka" czeka. Wzorem Działoszyńskiego i on dostanie od jakieś "bankrutującej partii" propozycje nie do odrzucenia. I zostanie...jedynką... czegoś tam. To tak narazie ,żeby się nie nudził...

112


w policji nie jest źle ~w policji nie jest źle (Gość)07.08.2015 11:13

Radny Jan Dziemdziora też zaczynał jako krawężnik a skończył jako zastępca komendanta i dzisiaj pobiera niezłą emeryturę. O wiele gorzej mają strażacy. Oni muszą być wszędzie i bardziej narażają życie od policjanta.

192


Mariusz ~Mariusz (Gość)07.08.2015 12:12

powodzenia Artur wypoczywaj i realizuj swoje pasje

514


~Gość V ~~Gość V (Gość)07.08.2015 12:17

I tak my wszyscy obywatele płacimy na " młodych emerytów " , którzy mają dobre miesięczne wynagrodzenie , przywileje i możliwości dorobienia do emerytury . A ty zwykły człowieku pracuj do 67 roku życia na umowach śmieciowych , z perspektywą zwolnienia z dnia na dzień .

171


Robotnik ~Robotnik (Gość)07.08.2015 12:26

To się w swoim życiu dużo nie napracował .

102


P51 ~P51 (Gość)07.08.2015 12:34

Ja tam z naiwnością dziecka oczekuję czaów, kiedy będę widział,że formacja ta ( Policja drogowa) naprawdę pracuje. Nie tylko przemieszcza się samochodem po drogach i ulicach.
Dotychczas efektem zaniechania takiej pracy jest sytuacja na naszych ulicach: nagminne gadanie przez telefon przez kierowców ( przodują w tym panie...), samochody nie spełniające swoim stanem technicznym warunków dopuszczenia do ruchu ( kapiące olejem, dymiące), ale też wyposażone w nieatestowane "światła ledowe" do jazdy dziennej, z zaklejonymi czarną folią szybami itd itp...

150


Piotrkowianin Piotrkowianinranga07.08.2015 12:35

Jeszcze tylko pogonić paru betonów z Komisji Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego i zastąpić ich kimś myślącym.

142


ja 143 ~ja 143 (Gość)07.08.2015 13:27

"Przyznał za to, że policja jest dziś dobrze wyposażona, dysponuje sprzętem na wysokim, światowym poziomie. - Pod tym względem jest całkiem nieźle." .... Całkiem niedawno bo jakis rok temu jechałam słuzbowo z policjantami ich samochodem słuzbowym, przyznam, że jeśli zwyczajny kierowca miałby prowadzić samochó w takim złym stanie technicznym, zostałby od razu ukarany. Tym bardziej ze jadący ze mną policjanci sami to potwierdzili. To jest sprzęt na światowym poziomie?

70


Pies ~Pies (Gość)07.08.2015 14:18

Dobrze że odszedł na emeryture! teraz zaczne go karać mandatami- za byle co!

115


Obserwator  DWA ~Obserwator DWA (Gość)07.08.2015 14:28

Szkoda,że na zsłużoną emeryturę odchodzi JEDEN z najmądrzejszych Piotrkowskich Policjantów.Zawsze umiał wysłuchac i doradzić.Do tego wielki profesjonalista w swoim fachu.Zawsze uśmiechnięty, ale stanowczy.Dyskusje z P.Szczegielniakiem w zakresie inżynierii ruchu drogowego ( a prowadziłem je b. często) były przyjemnością.Życzę Ci Arturze duzo zdrowia i długich lat pobierania emerytury, bo jak mawiał mój znajomy NIEWAŻNE ILE SIĘ BIERZE EMERYTURY - WAŻNE JAK DLUGO. I dlatego życzę Ci długiego pobierania emerytury.

86


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat