metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Autor ~Autor (Gość)28.12.2023 17:12

Najrozsadniej byłoby gdyby miasto doplacalo do instalacji np.5 / 8 tys zł A każdy decydowalby sam jaką jakościowo instalację założyć na wybranych przez siebie komponentach i wybranej firmy montażowej.

10


Oze ~Oze (Gość)17.06.2023 16:09

No w końcu....3 rok czekamy. Jak to możliwe, że miasto przy takiej ilości urzędników nie potrafi pozyskać dofinansowania w terminie? Przez 3 lata na prądzie wnioskodawcy zaoszczędziliby sporą kwotę pieniędzy. A przetarg teraz? Jestem jednym z wnioskodawców i przy podpisywaniu aneksu poinformowano mnie, że 85% dofinansowania dotyczy kwoty oszacowanej poprzednim razem, a to dlaczego? To miasto nawaliło , a my mamy teraz dużo więcej dopłacić? Ponadto jak Państwo zamierzacie się wyrobić mając do dyspozycji jedną firmę i termin zadania do listopada?

41


balon z oze ~balon z oze (Gość)18.06.2023 23:16

sieć energetyczna wkrótce nie podoła i co dalej ? , a w weekend płacimy za zrzut do europy i kto ma darmowa energię ?

32


Kilowat ~Kilowat (Gość)17.06.2023 12:30

W sąsiednich gminach przeciętny koszt dla mieszkańca to 3 tys zł za 3,5 KW i rozliczanie prądu według starych zasad.

52


goœć_gość ~goœć_gość (Gość)17.06.2023 18:33

A kiedy jakieś dopłaty do " życia " ?
Jak coś jest dobre to nie potrzeba tego ani reklamować ani robić dotacji. Weźmy taki telewizor, każdy kto potrzebuje to sobie idzie i kupuje jaki mu pasuje, nie potrzeba żadnych dopłat itd.

82


wyłączenia prądu ~wyłączenia prądu (Gość)17.06.2023 18:51

Najpierw maszty /już z 5 G/, anteny na dachach bloków i to po kilka /nikt nie pyta o zgodę mieszkańców/, wsie obtoczone polami fotowoltaicznymi, a później białaczki, udary,'naglice' śmiertelne, energia elektryczna coraz droższa.

94


Bystra Samantha ~Bystra Samantha (Gość)17.06.2023 18:53

Ja mam cały dach w panelach i oświetlenie lodowe w całym gospodarstwie

33


Xf ~Xf (Gość)17.06.2023 18:06

Ja tego nie polecam muwie to jako były posiadacz

55


go?ć_iza ~go?ć_iza (Gość)17.06.2023 16:40

Dlaczego dopiero teraz? Mamy prawie lipiec a aneksy zbierano w marcu. Znowu gracie na zwłokę by się nie wyrobić? A my czekamy od 3 lat

62


Fg ~Fg (Gość)17.06.2023 18:07

A kto wygram oczywiście że urzednicy;)

41


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat