Burmistrz chyba już konkretnie odleciał. Klakierzy na sali specjalnie ściągnięci a wypowiedzi burmistrza żenujące niby oklaskiwane były tylko jego świadectwem nieudolności i niekompetencji. A pusty śmiech ogarnął salę jak powiedział ze nikt nie oprotestował decyzji środowiskowej z Sulejowa. Panie burmistrz u kończ pan wstydu oszczędź gminie
Hipokryzja posłów PiS i lokalnych działaczy rządzą od dwóch lat mówią ze zbudują s 12 a rząd PiS w lipcu tego roku zdejmuje finansowanie tej drogi z planu budowy dróg do 2023 roku. Hipokryzja burmistrza który mówi ze nikt z mieszkańców nie oprotestował decyzji środowiskowej budowy drogi choć wszyscy wiedzą ile było odwołań i z jakiego środowiska Sulejowa się wywodzących .
Ostrowski na Wapiennikach doszedł do władzy, ale to się mogło zdarzyć raz. Papugowanie jego poprzednich działań i próba lansowania na S12 nie uda się. Ponadto do tego potrzeba talentu WO, ale on jest jeden i niepowtarzalny. Wczorajsze zebranie to już kolejna wygrana burmistrza po ostatniej wygranej pod pomnikiem.
Kierowanie ruchu z drogi krajowej na lokalne beznadziejny pomysł. Nie będą ginęli ludzie na DK12 tylko z miejscowości gdzie mają być przekierowane auta z DK12
Najlepsze w tym wszystkim jest to ze posłowie PiS i lokalni działacze obiecują s 12 a tu w lipcu rząd pisu zdejmuje z programu budowy dróg do 2023 roku finansowanie na ta drogę. Hipokryzja na całego. Do tego burmistrz który mówi ze nie oprotestował nikt z mieszkańców decyzji środowiskowej budowy s12 . Hipokryzja do kwadratu jak wszyscy wiedzą kto i kiedy odwoływał się od tej decyzji. Normalnie kabaret to mało powiedziane
Po wyburzeniu domu pod drogę kupię dom od radnego po cenie z oświadczenia majątkowego.
a tak na poważnie - po co S12 przez Sulejów i Piotrków? S8 krzyżuje się z A1 w okolicy Tuszyna i stamtąd powinni ją przedłużyć w okolice Tomaszowa Maz. Potem pociągnąć albo przez Opoczno albo prosto na Radom. Na prawdę nie rozumiem jaki jest cel wpinania S12 na południe od Piotrkowa.
Natomiast trasę z Kielc powinni ciągnąć na Radomsko prosto.
Uważajcie młodzi na starych wyżeraczy bo najpierw was wkręcą, potem wam naobiecują, potem wyżują, a na końcu was wyplują. W polityce trzeba mieć rozeznanie przynajmniej za ostatnie 30 lat.
Zwyczajna sieczka. O wszystkim i o niczym. Zrobili wielką hucpę polityczną. Brak porządku zebrania. Dlaczego PSL się nie interesował jak powstała autostrada z Piotrkowa do Gdańska? Przyczyną tego jest wzrost natężenia ruchu. Jeżeli organizatorzy mają tak prowadzić zebrania to najlepiej niech wogóle ich nie organizują!
Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!
Życzymy miłego przeglądania naszej strony!