metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Normalny ~Normalny (Gość)26.10.2016 10:11

Baja informacja. Napiszcie jeszcze kiedy jest zielone światło na Sikorskiego/ Kostromska...potrzeba nam tak wyszukanych newsów z miasta i rewelacji...Tyle się tu dzieje :)

49


mik ~mik (Gość)26.10.2016 14:26

A po co był ten cały remont? Mam wrażenie, że teraz jeździ się, jeśli nie gorzej, to na pewno nie lepiej niż przed remontem.

60


gość ~gość (Gość)26.10.2016 15:32

Na Rosevelta tak naprawiali że płyty sie ruszają pod osobowką..Niewiem kto robi te odbiory fuszerek.

60


maison maisonranga27.10.2016 08:57

Nie będzie jeździć się lepiej bo naprawa samego torowiska nic nie daje. Chodzi też o samą ulicę, którą dojeżdża się bezpośrednio do torów. Ulica Słowackiego była remontowana, zarówno z jednej jaki i z drugiej strony torów. Każdy z wykonawców "uciął" jezdnię na końcu "swojego kontraktu" i efekt jest taki, że ulica jest dużo wyżej położona niż tory, dlatego powstał spadek z każdej strony dojazdu do torów. Nie można było wykonac tego jako całość, żeby było równo?

Komentarz był edytowany przez autora: 27.10.2016 09:00

20


. ~. (Gość)27.10.2016 20:22

Co z tego że otwarty jak już się płyty ruszają

40


x ~x (Gość)28.10.2016 18:46

jak.h.... to remontowal to niewiem ale jaki h...u.....j to odebral to ja niewiem!!! qu....rwa dalej jak cale lata urywa sie miski i wszystko sie rusza.. ja pi....le

10


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat