metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
sara ~sara (Gość)06.09.2013 19:28

No i co , droga Inicjatywo! Klęska za klęską! Na własne życzenie się ośmieszacie. Jeśli jesteś bez grzechu, to rzuć kamieniem. Plucie na innych łatwo przychodzi, ale jakże ciężko znosi się własne upokorzenie. Pójdźcie po rozum do głowy i odwołajcie to referendum. Nie przynoście wstydu naszemu miastu. Wielu zazdrości nam obecnego prezydenta. Facet ma mocny kręgosłup moralny.

00


martens ~martens (Gość)06.09.2013 19:30

"Luca" napisał(a):
Luca

"Luca" napisał(a):
Luca


ty jednak masz coś ze łbem

00


sara ~sara (Gość)06.09.2013 19:31

NA REFERENDUM NIE IDZIEMY. Mamy prezydenta, nie chcemy konfidenta.

00


sklave sklaveranga06.09.2013 19:47

Cieszą się zwolennicy prezydenta.
Prezydenckie ugrupowanie Razem ........dla siebie ....i swoich rodzin prowadzi 3:0
Mecenas kosi przeciwników jeden po drugim jak wytrawny żeniec a może piłkarz??
Sukces goni sukces.
Ciekawe jak poczują się zwolennicy prezydenta, kiedy przyjdzie pora spłaty długu.... wdzięczności.......biorąc pod uwagę fakt że mecenas jest niezwykle skrupulatny i dokładny i niczego nie przeoczy.....
Czy też tak głośno będą krzyczeli i z rozkoszą większe opłaty ponosili??
Czy ich zasobne jeszcze dziś portfele to wytrzymają???
Bo z nas biednych żuczków już nic nie da się wycisnąć.???
Może przyjdzie nam wszystkim, którzy jeszcze w mieście ostali udać się poniewierkę....
Dziś premier jak nigdy potrzebuje ludzi sukcesu być może narażam się przyszłemu komisarzowi....
W Moszczenicy już z córunią całą gminą władają.
Władza ciśnie nas ponad miarę a my z wdzięczności
jak grzeczne kotki łasimy się do niej.
Tuskoidy atakują!!!
Teraz wszystko nam już wolno!
Naród nawet nie podskoczy!
http://sklave.manifo.com/aktualnosci

00


janusz ~janusz (Gość)06.09.2013 20:01

sklave - ja tam nie jestem zwolennikiem Prezydenta ale rownerz sie ciesze...:)

00


Luca ~Luca (Gość)06.09.2013 20:06

"martens" napisał(a):
martensranga
32 minuty temu, 19:30
"Luca" napisał(a):
Luca
"Luca" napisał(a):
Luca
ty jednak masz coś ze łbem

hehehe martens, nerwowy jesteś, wyluzuj chłopie, wsiadaj na swój traktor i jedź gdzies na wyścigi, efekt bedzie podobny jak z odwołaniem prezydenta, ale próbuj, próbuj,; za wyścig bede trzymał kciuki, ale za referendum nie, bo spodziewana frekwencja to 2,36 %, czaisz ile to jest???

00


martens ~martens (Gość)06.09.2013 20:18

"Luca" napisał(a):
wyluzuj chłopie


ja mam wyluzować? śmiać mi się z ciebie chce,błazna robisz z siebie,pisz sobie dalej,wiesz gdzie ja to mam wesołku?
Staraj się tylko rozgraniczać dobry humor od chamowatych wpisów.
Pozdrawiam i życze pogodnego weekendu.

00


Luca ~Luca (Gość)06.09.2013 20:43

hehehe chamskie wpisy to akurat ty czynisz martensie; a pogodnego łikendziku tez ci życzę; mój będzie udany: ryjek na pewno bardziej usmiechniety, niż pana Maćkowiaka na powyższym zdjęciu hahahaha

00


mala668 ~mala668 (Gość)06.09.2013 20:58

Zgadzam się co do chamstwa,ale patrz na to co napisałeś(łikendziku) Znów się działo w Rynku!!!FAJNIE!!!!

"Luca" napisał(a):

00


mala668 ~mala668 (Gość)06.09.2013 21:05

Zgadzam się co do chamstwa,ale patrz na to co napisałeś(łikendziku) Znów się działo w Rynku!!!FAJNIE!!!!

"Luca" napisał(a):

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat