metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
ares1 ~ares1 (Gość)31.01.2016 12:18

Ten to choć większe parę groszy chciał wyrwać niż ostatnio ta Pani co była opisywana na tzw stłuczkę :)))

40


cóż to jest za oszustwo i rabunek ~cóż to jest za oszustwo i rabunek (Gość)31.01.2016 13:36

CIEKAWE CZY ten KOMENTARZ będzie na stronce, bo jest nie bardzo poprawny politycznie? Cóż to jest za rabunek i oszustwo w POrównaniu z rabunkiem 150 000 000 000 złotych polskich obywatelom Państwa Rzeczpospolita Polska przez POprzednią koalicję rządową PO/PSL z Otwartych Funduszy Emerytalnych !?!?!?!? Obecna ekipa rządowa również NIE JEST lepsza od tamtej i POdobnie sobie POczyna. Gdzie policja, prokuratura i sądy?

82


artur.popiel.9 ~artur.popiel.9 (Gość)31.01.2016 22:49

Super tylko nie dostałem odpowiedzi co zrobić z obecnymi rencistami i chorymi którzy nie mają nic na kupce, a budżet sam nie udzwignie tej grupy z roszczeniami. Norwegia pewnie poradzi sobie jest ich tam jedna dziesiąta rencistów co w Polsce i kasę mają inną, a Krus ? Też zlikwidować ? Policję, wojsko, strażaków, górników pogonić niech pracują 45 lat ?
Ja nie jestem żadnym specjalistą w tej dziedzinie ale zajebiście mocno stoję na ziemi. System jest chory jednak jak słyszę stwierdzenie eksperta 2 filaru, że kapitał zgromadzony będą wypłacać maksymalnie do 10 lat to mam taki system w czterech literach, a stwierdzenie w stylu "tylko my uzbieramy Ci na emeryturę" rozśmiesza mnie do łez.

00


artur.popiel.9 ~artur.popiel.9 (Gość)31.01.2016 12:30

Jeden rodzynek złapany w morzu oszustw. Dookoła P.T. szajki złodziei grasują i okradają co się da, w samym P.T. też na osiedlu w jednym wieżowcu dwa włamania w biały dzień.
Panowie policjanci śpią, czekają aż złodzieja samemu się złapie i podetknie pod nos dowód złamania prawa, za to potrafią dzielni stróże prawa sprawić, że bandzior ucieka w biały dzień z komendy policji.

83


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat