metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Adasko ~Adasko (Gość)25.01.2023 13:18

Kiedyś śmiałem się z Lepera dziś napiszę, że dobrze chłop powiedział. "wy nic ludziom nie dawajcie, przestańcie im zabierać a ludzie sami sobie dadzą radę". Do rządzenia państwem powinni być nominowani ludzi, którzy prowadzą mądrze swoje biznesy i potrafią rządzić a nie matoły, które ślizgają się ze stołka na stołek

150


go?ć_mieszkaniec ~go?ć_mieszkaniec (Gość)25.01.2023 13:52

Dopiero teraz zaapelował. Śmieszne. Obudził się dopiero wtedy jak zaczął się robić szum. Jak miał na biurku zatwierdzoną przez URE taryfę to o czym myślał? Pewnie że mieszkańcy jakoś to łykną ze spokojem i zapłacą. Gospodarz miasta do wymiany natychmiast. Nie obchodzi go sytuacja mieszkańców a taki ktoś nie powinien być prezydentem.

70


mzgk ~mzgk (Gość)25.01.2023 13:56

Jakim trzeba być krętaczem by rozwalić MZGK sp.zoo i rozbudować koryta dla kolesiów.Ja bym poprosił premiera o wprowadzenie poważnej kontroli i zobaczycie jak będą robić w "gacie"

100


KKK ~KKK (Gość)25.01.2023 14:09

No tak - tylko na dzisiejszej sesji Rady Miasta dowiedzieliśmy się, że pan Krawczyński kilka miesięcy temu wnioskował do URE ceną za 1 GJ prawie 300 zł. URE nie zgodziło się na taką stawkę i wprowadziło 208 zł/GJ. Zatem już kilka miesięcy temu pan prezes ciepłowni chciał mieszkańców PT uraczyć stawką chyba najwyższą w Polsce.

110


Dymisja natychmiast. ~Dymisja natychmiast. (Gość)25.01.2023 16:25

Zwykła a hucpa chojniaka. Apeluje, bo rząd ogłosił, że pracuje nad doplatami, dla odbiorców ciepła. Rzecz stanie się, bez jego apeli. Będzie udawał siłę sprawczą.

50


ooooo ~ooooo (Gość)25.01.2023 18:06

https://radni.tv/transmisja/?id=1652

30


mzgk ~mzgk (Gość)25.01.2023 19:16

Cwaniki wiedzą że ustawa blokująca cenę ciepła jest w sejmie tak jak(prądu,gazu i węgla)to występują z apelem by głupich mieszkańców wykiwać i w następnym komentarzu napisać jak troszczyłem się o was nawet u premiera. Zobaczycie że będzie tak przedstawiał i przypisywał sobie zasługi!!!!!!Tylko szkoda że nie pisał jak jego prezes-milioner-emeryt składał wniosek do URE.

60


danek ~danek (Gość)25.01.2023 19:34

No nie , ten gostek rozwala cały system . Najpierw zrobił bajzel , a teraz szuka frajera żeby to posprzątał , Typowa pisorska zagrywka iść w zaparte nawet jak cię złapią za rękę to się wyprzeć że nie moja !!

32


Ja ~Ja (Gość)26.01.2023 04:45

Podczas protestu w budynku urzędu miasta czekali policjanci w pełnym rynsztunku gotowi do pałowania i gazowania okradzionych ludzi. Straciłem właśnie do ciebie brak szacunku dzieciaku. 19.01.23 jest dniem kiedy przestałeś być mężczyzną. Wstyd i hańba.

30


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat