metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
bukmacher ~bukmacher (Gość)13.09.2013 13:14

Obstawiam 1 do 100, że referendum będzie bez frekwencji.

00


wolanin ~wolanin (Gość)13.09.2013 13:15

Zastanawiam się co wy chcecie od tego prezydenta. Przynajmniej coś robi. Nie przypominam sobie, żeby poprzednicy choć w części zrobili tyle dobrych rzeczy

00


bla bla bla ~bla bla bla (Gość)13.09.2013 13:15

"hmmmmm" napisał(a):
Ponoć w niektorych instytucjach, gdzie zarządzają przyboczni opisanej w artykule osoby, pracownicy mają "zapowiedziane", żeby nie iść na referendum, a że wszystko można dziś sprawdzic kto był a kto nie, zapewne część chcących poprzeć odwołane .....nie pójdzie na referendum z wiadomych przyczy


Około 3,5 - 3,6 tys. osób nie pójdzie na Referendum są to jednostki upośledzone umysłowo i trzymane na smyczy Chojniaka. To cała masa ludzi żyjących na koszt podatnika czy to w UM, jednostkach publicznych i podlegających nakazowi PANA.
Moje hasło referendalne 'Wypier....j 7 lat starczy nieudolności'.

00


asik ~asik (Gość)13.09.2013 13:38

Chojniak bedzie się trzymał kurczowo fotela. Chcą go na siłę oderwać od korytka więc nie ma się co dziwić że tego nie popiera. Po ewentualnym odwołaniu do wyborów będzie rządził komisarz a nie byli prezydenci. Może rzadzić nawet sam Kubuś Puchatek byleby tylko było lepiej niż teraz.

00


Abbe ~Abbe (Gość)13.09.2013 13:47

"asik" napisał(a):


Wiesz jakie są uprawnienia komisarza i kto go powołuje ? Na wstępie poczytaj o tym, da Ci to wiedzę i zrozumiesz dlaczego nie warto odwoływać prezydenta kosztem komisarza. Ludzie zacznijcie myśleć co robicie, a nie zachowujcie się jak owce... Ponownie powiem, wybory są za rok wtedy wyraźcie swoje zdanie. Komisarz jest najgorszym wyborem. Nie ma on uprawnień jak prezydent.

00


Pozytywny ~Pozytywny (Gość)13.09.2013 14:11

"bla bla bla" upośledzony to ty jesteś widać tym jak się podpisałeś

00


Pozytywny ~Pozytywny (Gość)13.09.2013 14:11

"bla bla bla" upośledzony to ty jesteś widać tym jak się podpisałeś

00


Bart ~Bart (Gość)13.09.2013 14:13

Panie Chojniak nie chowaj głowy w piasek. Weź udział w referendum i namów do tego swoich zwolenników - wygrajcie je i pokażcie, że dobrze gospodarzycie!

00


bogusia@441gmail.com ~bogusia@441gmail.com (Gość)13.09.2013 14:24

ja idę i nie chcę Krzysztofa Kszywoustego

00


bogusia@441gmail.com ~bogusia@441gmail.com (Gość)13.09.2013 14:26

ja idę i nie chcę Krzysztofa Kszywoustego

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat