p.o. prezydent miasta Piotrkowa Tryb. Krzysztof Chojniak - niestety musisz się z tym pogodzić
Tak ogólnie przypomina mi to trochę sprawę Oskarka sprzed kilku lat. Wszystko ładnie wygląda do puki brudy nie wyjdą spod dywanu. A tu widzę, że pod tym dywanem różne brudy kwitną.
Jestem urzędnikiem. Jest mi wstyd, zwyczajnie wstyd.Nie wiem za kogo bardziej czy za Pana Marka czy Pana Prezydenta.
Wiem też jedno. Gdyby był to inny urzędnik już by wyleciał z hukiem ale ten Pan ma swoiste"zasługi". Taka reakcja przełożonego demoralizuje resztę urzędników. Daje im przyzwolenie na podobne zachowania. Nie była to wpadka, incydent, emocje.Ten Pan po prostu taki jest. Pełen pogardy dla myślących inaczej niż on. Odpowiada za współpracę z organizacjami pozarządowymi- filarem społeczeństwa obywatelskiego.Niech Pan Panie Prezydencie go nie hołubi. Takich ludzi powinien Pan się bać.
Ale jakie on ma te "zasługi"? Na jakim polu?
Przynajmniej facet ma jaja. Twardziel. Taki na dzisiejsze czasy krajowi potrzebny. Krawczyński na prezydenta!!!
Kariera na jutjubie otwiera drogę do prezydentury (na razie m. Piotrkowa Tryb.)
http://piotrkowtrybunalski.naszemiasto.pl/serwisy/8024/1668485,bez-sciemniania-ostatnie-tego-roku-gdakanie,id,t.html
:-)
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=511254465574569&l=9f3107b3b7
KRAWCZYŃSKI pseudo "Ocet" (od łac. acetum) – wodny roztwór kwasu octowego o charakterystycznym ostrym zapachu i kwaśnym smaku, zwykle 6-procentowy lub 10-procentowy. Powstaje w wyniku fermentacji octowej alkoholu. Stosowany jako przyprawa zakwaszająca. Spożywany w nadmiarze jest szkodliwy, w niewielkich ilościach pobudza apetyt i sprzyja lepszemu trawieniu ciężkostrawnych potraw.
Rozróżniamy ocet spirytusowy - powstający w wyniku fermentacji spirytusu (po rozcieńczeniu do odpowiedniego stężenia), oraz ocet winny - powstający w wyniku fermentacji wina. Ocet winny – w zależności od tego, z jakiego powstał wina – może być biały lub czerwony. Bardzo znany jest ocet balsamiczny produkowany w okolicach Modeny we Włoszech, o wyjątkowo intensywnym winnym zapachu i łagodnym smaku. Często stosuje się octy produkowane z win i moszczów owocowych (np. ocet jabłkowy), zachowujące do pewnego stopnia smak, a zwłaszcza zapach owoców, cenne zwłaszcza jako przyprawa do sałatek i surówek.
W kuchni japońskiej i chińskiej popularny i bardzo często używany jest ocet ryżowy.
Czeba by się było dowiedzieć, trzy pełnonocnik aby był czeźwy, gdy to wszystko pierdzielił.
Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!
Życzymy miłego przeglądania naszej strony!