metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Bola ~Bola (Gość)17.07.2015 06:51

Bylbym zdziwiony gdyby nie objął patronatu;)

50


OBYWATEILSKI ~OBYWATEILSKI (Gość)17.07.2015 12:38

Ja mam pytanie
Dlaczego zaprosiliście orkiestrę z Kamieńska jak w mieście są trzy
Miejska , Kolejarska , Parafialna
U nas niby bieda a z Kamieńska orkiestrę ściągają jak na miejscu są trzy

20


~PT ~~PT (Gość)17.07.2015 13:34

A będą miody w "płynie"?

00


DżagaRaga DżagaRagaranga17.07.2015 07:53

A chcecie trochę miodu z mojego ucha ?

07


Król Albanii ~Król Albanii (Gość)18.07.2015 22:24

Dzaga dzaga. A co nie pasuje?! Zawsze mozna sie spotkac na ubitej ziemi?

10


sklave sklaveranga17.07.2015 08:04

Bola przecież Krzyś to przyjaciel Kubusia Puchatka. Ciekawe może pojawi się też specjalista od wyrywania baloników? No bo Kubuś Puchatek i Krzyś lubią baloniki, takie kolorowe.
Bajka o Krzysiu
W pewnym miasteczku żył sobie chłopiec o imieniu Krzysiu. Mieszkał w małym domku razem ze swoją rodziną: mamą, tatą i starszym bratem. Krzysiu był w rodzinie najmłodszy i wszyscy myśleli, że z niczym nie potrafi sobie poradzić. Mama ubierała go i zawiązywała buciki, tata nie zabierał na wycieczki rowerowe, bo myślał, że Krzysiu nie poradzi sobie, starszy brat sprzątał jego pokój, bo sadził, że Krzysiu się przemęczy. Chłopczyk był we wszystkim wyręczany i dlatego nie mógł uczyć się nowych rzeczy. Krzysiu był spokojny, cichutki, grzeczny i rzadko się odzywał, w związku z czym inni ludzie nie wiedzieli czego potrzebuje. Dużo przebywał sam. Oglądał bajki w telewizji, grał na komputerze i patrzył przez okno jak bawią się koledzy. Miał jednak swoja tajemnicę, o której nikomu nie powiedział- nawet swojemu ulubionemu misiowi. Miał swój specjalny blok rysunkowy w którym rysował ilustracje do przeczytanych w szkole bajek. Malował też zwierzątka, które widział za drzewem na podwórku.
Foto na http://sklave.manifo.com/foto-szopka

32


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat