metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Łukasz ~Łukasz (Gość)27.12.2013 10:50

Nieźle zgarneli kaski do kieszeni za remont Rynku. Za 8 mln złotych ten Rynek powinien być wizytówką Rozprzy. A wygląda moim zdaniem jak odpierniczona robota na szybko. Żal patrzeć.

00


Obserwator DWA ~Obserwator DWA (Gość)27.12.2013 10:52

jak dobry Gospodarz w Gminie - to od razu efekty są widoczne. Rynek wygląda super. Tylko pogratulować Włodarzom Gminy i pracownikom odpowiedzialnym za realizację tak trudnego zadania

00


Obserwator  DWA ~Obserwator DWA (Gość)27.12.2013 10:55

Łukasz- z jakiego zródła masz taką cyfrę - 8 mln???????????.Dowiedz się w Gminie ile ta robota kosztowała.

00


egon ~egon (Gość)27.12.2013 11:24

"lukasz" napisał(a):
Za 8 mln złotych


To wartość całej inwestycji (część wschodnia i zachodnia) przed przetargiem.
A jeśli ktoś mi powie ze rynek wygląda źle to niech się puknie w głowe. Teraz naperawdę chce sie wyjść wieczorem na Rozprze. Wrażenie będzie jeszcze większe jak na wiosnę ziemia będzie uzupełniona i kszewy wsadzone no i oczywiście druga strona rynku odnowiona.
Pewnie za chwile ktoś napisze ze mogło być ładniej - oczywiście mogło ale jakim kosztem (czy stać nas na to) a jak wszyscy wiemy ten projekt powstał podczas konsultacji z mieszkańcami i po uwzględnieniu właśnie naszych pomysłów.

00


mieszkaniec GR ~mieszkaniec GR (Gość)27.12.2013 11:27

Super i więcej takich inwestycji w nowym roku !!!

00


mieszkaniec gminy ~mieszkaniec gminy (Gość)27.12.2013 11:37

Słyszałem że urzędasy niezłego kasiora sobie wypłaciły chyba nagrody za ten rynek Oczywiście najwięksżą premie wypłaciła sobie ciocia wójta potem jej ukochana córeczka a reszta pracowników ochłapy.

00


mieszkaniec gminy ~mieszkaniec gminy (Gość)27.12.2013 11:42

Szczęsliwego nowego roku życzę wójtowi i jego całej rodzince oraz dla wszystkich znajomych życzę mu również aby udało się stworzyć dużo nowych wypasionych etatów dla rodzinki i znajomych bo rodzina najważniejsza oraz proszę go aby opublikował swoje drzewo genealogiczne bo może i ja się tam odnajdę

00


jan ~jan (Gość)27.12.2013 11:53

"Obserwator-DWA" napisał(a):

czyżbyś był jednym z nich, ze tak dobrze piszesz o pracownikach UG???

10


Piotrkowianin Piotrkowianinranga27.12.2013 12:21

A kiedy będzie remontowana część zachodnia i dlaczego nie zrobiono tego za jednym zamachem?

00


mieszkaniec gminy ~mieszkaniec gminy (Gość)27.12.2013 13:34

No właśnie nie jestem ale bardzo chciałbym należeć do tej wielkiej rodziny

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat