metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Do seniora ~Do seniora (Gość)09.07.2014 10:11

Pewnie dostaną jescze meble, telewizory min. 40 cali i opłacony czynsz przez następne 50 lat. Równie dobrze można spróbować u dewelopera.

100


dddd ~dddd (Gość)09.07.2014 10:13

Mieszkancy powinni domagac sie odszkodowania wiekszosc z nich stracila sprzet agd itp.caly dobytek zwiaszcza w tych czasach nie kaazdy moze od reki sobie wszystko odkupic

51


obu. ~obu. (Gość)09.07.2014 10:15

Jest w urzędzie miasta taki twór ,przepraszam -wydział zarządzania kryzysowego i obrony.Moje pytanie brzmi: czy reprezntując Prezydenta Miasta nie mogą nawiazać współpracy np.ze straża pozarną i dokonywać okresowych kontroli hydrantów ulicznych? W latach 90-tych ub. wieku pracując w Wod-kanie w Bełchatowie tamtejszy Szef takiego wydziału UM coś takiego ze strażą robił. Wiem bo w tym uczestniczyłem. Ale jakies rezultat byl.

50


3-Maj ~3-Maj (Gość)09.07.2014 10:32

A kto sprawdza poprawność działania hydrantów? Chyba strażacy są od tego!

24


Piotrkowianin78 ~Piotrkowianin78 (Gość)09.07.2014 10:35

Dlaczego jedni dostają coś za darmo, mają wielkie pretensje do świata i wielkie mordy "z hasłem" dyj, dyj, dyj... , a inni muszą (tak jak w moim przypadku) brać kredyt na 30 lat i nikogo nie obchodzi, że nie mają w tym miesiącu na jedzenie dla dzieci. Jakbym poszedł do MOPR to by się okazało, że zarabiam za dużo.

170


banzo ~banzo (Gość)09.07.2014 10:35

Od wypłacania odszkodowań jest towarzystwo ubezpieczeniowe ale najpierw trzeba sobie ubezpieczyć mieszkanie i zapłacić rocznie jakieś 150 - 200 zł

110


alaje ~alaje (Gość)09.07.2014 10:35

"Piotrus" napisał(a):

Ty lamusie sam jestes patologią tam same dobre chlopaki mieszkaja

36


Mieszkaniec ~Mieszkaniec (Gość)09.07.2014 10:43

Zgadzam sie z dddd. Oczywiście, że powinni bezwzględnie domagać się i żadać odszkodowania z górką. Przecież będą musiali jakoś te mieszkania na Zamurowej zapełnić. Radzę jak najszybciej udać się do firm, w których mieszkańcy się ubezpieczyli. Sam ubezpieczam sobie mieszkanie i wiem jakie to ważne. Pozdrawiam i życzę dobrych wycen szkód.

60


ono onoranga09.07.2014 10:46

to nie ameryka tylko polska myslisz ze strazacy nie maja nic do roboty tylko sprawdzac hydranty?a myslisz ze wszyscy sie tak sluchaja i naprawiaja hydranty myslcie ludzie a nie wypisujecie glupoty stala sie tragedia dla innych ludzi tez z uczuciami a co do twojego kredytu na30 lat to zawsze wszyscy placza ze to nie jest ich wlasnosciowe mieszkanie takze nie narzekaj

44


abc ~abc (Gość)09.07.2014 10:51

"3Maj" napisał(a):


Wiam
Rozporządzenie MSWiA z dnia 16 czerwca 2003 r. w sprawie przeciwpożarowego zaopatrzenia w wodę oraz dróg pożarowych (Dz.U.Nr 121, poz. 1139) paragraf 10 ust. 7 hydranty zewnętrzne ppoż. powinny być co najmniej raz w roku poddawane przeglądom technicznym i konserwacji przez właścicela sieci wodociągowej przeciwpożarowej - właścicielem raczej jest gmina / miasto
Ustawa o ochrponie ppoż nakłada na właściciela terenu (Wójt/ burmistrz) m.in. wyposażenie terenu w wymagane urządzenia przeciwpożarowe a więc i hydranty, które muszą być co najmniej raz w roku przeglądane.
Sama PSP/OSP raczej nie może sobie skontrolować hydrantów.

70


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat