metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Ona000 ~Ona000 (Gość)06.06.2017 06:59

Ludzie są nie poważni byłam w środku i gdy ochrona prosiła o opuszczenie budynku ludzie z wielką chęcią chcieli wejść i robić zakupy a raczej szwedac się bez celu !!! Macie do wszystkiego ale do kolejek przy kasach do ochrony a nie wiadomo gdzie te wszystkie paniusie pracują i jak spełniają swoje obowiązki. Wystarczy trochę kultury !!!!! Po pracownicy Focusa nie są śmieciami tylko ludźmi tak jak cała reszta

208


kama ~kama (Gość)06.06.2017 12:36

Byłam wtedy w focusie, alarm ogłaszany był kilkakrotnie i przerywany, słychać było kod 200 i cisza, tak wiele razy. Schody nie działały, wyszłam, nie czekając na polecenie obsługi, ale nie przebiegało to szybko i sprawnie. Miałam wrażenie, że obsługa jest zaskoczona tą sytuacją. Samo ogłaszanie ewakuacji trwało zbyt długo, nie było konkretnego komunikatu, przynajmniej przez pierwsze 15 minut od pierwszego ogłoszenia o kodzie 200.

90


konto kontoranga24.06.2017 00:43

trzeba uważać

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat