metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Litwin ~Litwin (Gość)07.01.2014 12:54

ta nasza litewska jest pod jakąś klątwą

10


Karol ~Karol (Gość)07.01.2014 13:07

A na Piotrków Nasze Miasto zablokowane jest dodawanie komentarzy

00


m.m ~m.m (Gość)07.01.2014 14:52

~Karol tu możesz dodawać swoje komentarze

00


Czytelnik ~Czytelnik (Gość)07.01.2014 16:25

To nie pierwszy pożar budynku mieszkalnego w Piotrkowie. Uważam,że wszystkie kamienice w naszym mieście powinny być skontrolowane przez straż pożarną pod kątem bezpieczeństwa p-poż. Uciążliwymi (patologicznymi) lokatorami, zagrażającymi nie tylko sobie ale też normalnym mieszkańcom, powinni natomiast zająć się MOPS (który chętnie pomaga nie biedzie lecz dziadostwu) i SM. Nie czekajmy na następne nieszczęścia, które już tak szczęśliwego końca mogą nie mieć!!!

01


m.m ~m.m (Gość)07.01.2014 17:02

~Czytelnik czy ty wiesz co piszesz .Wiesz jakie koszty musiałoby ponieść miasto na takie kontrole

10


Czytelnik ~Czytelnik (Gość)07.01.2014 17:18

Koszty olbrzymie lecz zasadne. Co może być droższego od WARTOŚCI jaką jest nasze życie?

01


. ~. (Gość)07.01.2014 17:56

Karol - tam zablokowane dodawanie komentarzy za to tutaj cenzura jak za komuny.
Do admina: przecież nie użyłem wulgaryzmów, nikogo nie obraziłem więc dlaczego poprzedni komentarz nie został umieszczony?

00


na PNM ~na PNM (Gość)07.01.2014 21:34

Na Piotrków nasze miasto piszą, że palił się parter i zamieszczają dzielnych strażaków z siekierami biegających po dachu. To jest przykład jak media mogą ten sam fakt przedstawić. Czytaj różne gazety, słuchaj różnych stacji radiowych i oglądaj różne tv, a będziesz miał informacyjny mętlik. Ciekawe czy ocenzurują albo zablokują ten wpis?

10


Bystroński Czesław ~Bystroński Czesław (Gość)07.01.2014 21:48

Z ogromną przykrością powiadamiam was wszystkich że to był i jest mój dom rodzinny w którym mieszkały moje siostry i co ważniejsze mija córka z zięciem i wnuczkiem - co teraz będzie

00


dudu ~dudu (Gość)07.01.2014 21:50

ludzie przeczytajcie artykuł na piotrków nasze miasto wyraźnie jest napisane że uratowała ich czujka czadu która zamontowano na poddaszu tam gdzie mieszkało małe dziecko dzięki przytomności ojca wszyscy żyją więc ludzie zamontujcie takie urządzenia u siebie a tamten co mówi o patologiach i kontrolach to na pewno nie znał tych ludzi co tam mieszkała. Myślą że jak ktoś na litewskiej bądź na placu litewskim mieszka to od razu musi być degeneratem i żyć w patologicznej rodzinie. Ludzie trochę pokory w obliczu tragedii gdzie ci ludzie teraz będą mieszkać.

01


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat