metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
krak przedm ~krak przedm (Gość)30.11.2014 14:07

Krakowskie Przedmieście ile? Ulica jest dość długa i stoi na niej kilka kamienic. W którym to miejscu było?

10


roman ~roman (Gość)30.11.2014 14:27

"Lesina23" napisał(a):
Ludzie sami powinni się zabezpieczać przed taką sytuacją, ubezpieczenie rodzina etc.


Jaaasne. Jak masz ubezpieczenie to człowiek od razu jest bezpieczny i nic się nie stanie. A ubezpieczyciel na drugi dzień wynajmie apartament w ramach polisy. Co za zawiść ludzka. To na pewno nie jest fajnie zimą stracić mieszkanie. Część sprzętów na pewno nie nadaje się do użytku a kamienica na kilka dni na pewno nie będzie nadawać się do zamieszkania. Sam pożar może groźny nie był, ale woda zrobiła swoje.

41


Piotrkowianin Piotrkowianinranga30.11.2014 15:08

"zla-" napisał(a):
ja bede czekac jeszcze nie wiadomo ile na mieszkanie Chodz jestem ba liscie na poczatku !!! Znowu dostana Ci co im sie spalila kamienica .... Mnie beda zbywac chodz sama nie mam gdzie mieszkac !!!!!!!!

A na wyborach byłaś? Pewnie głosowałaś na Chojniaka, jak większość ciemnego luda, to teraz z pretensjami pisz na Berdyczów.

35


Popik ~Popik (Gość)01.12.2014 16:00

Jacy wy ludzie jesteście poje...ni cieszcie się że wam nie stało się nic złego. Bo jak znam życie to niejedna osoba z tych co tak psioczą na tą kamienicę to by od miasta żądała cudów z podziemi. Nie wiem czy zauważyliście ale mamy mróz na dworze a ci ludzie nie mają nic nawet dachu nad głową. Co ma do tego kto na kogo głosował?? TO NIE POLITYKA TYLKO ŻYCIE. A co do władz miasta to przecież od tego są by ludziom pomóc nie zależnie na kogo głosowali. A do tego co narzeka że będzie dłużej na mieszkanie czekał powiem tylko że ciekaw jestem jak by pożar wybuchł w kamienicy po tym jak dostaniesz już mieszkanie i tobie by się to przydarzyło to nie chciał byś dostać następnego lokalu tylko czekał byś cierpliwie znowu w kolejce?? Ludzie więcej współczucia bo nie ważne czy patologia czy nie ważne że tragedia dotknęła LUDZI którzy stracili wszystko a na to nie zasłużyli.

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat