Popieram pomysł placu zabaw na Szczekanicy, aczkolwiek szkoda, że nie mówimy o rejonie np. ul. 25 pp, bo Szczekanica to dość spory obszar i ta "właściwa" Szczekanica to właśnie tam. Ale OK. Macie mój głos. Mam nadzieję, że się uda. Jeśli to przejdzie, proponuję do następnej edycji zgłosić ścieżkę rowerową. Najlepiej wzdłuż całej ul. Wojska Polskiego, a na pewno na odcinku Al. 800 lecia-Kostromska. Na jednej i na drugiej ulicy sa ścieżki ale pomiędzy nimi brak połączenia. Nadmieniam, że miejsca jest tam sporo.
Co do wieży widokowej ? Komuś chyba sufit się spier...niczył na głowę. 400 tyś za takie coś ? A drogi dziurawe, że szok. Komu to ma służyć ? Bo przynajmniej boiska i place zabaw komuś służą. A punkt widokowy ??
A Chojniak jak PISiory da 500 i 300 hahaha obiecanki cacanki za dziury w drogach łobuzy się brać
Nikogo mądrego i inteligentnego do zawodówki rodzice nigdy nie wysyłali
Ciekawe co jeszcze Chojniak wymyśli przed wyborami. Ostatnio 4 lata temu była jakaś poważna inwestycja nad Bugajem.
O Panie radny, jaki Pan delikatny, raptem jeden komentarz i to nawet w 1% nie złośliwy, a tu tłumaczenie na kilkanascie linijek proszę sobie zacząć wyrabiać odporność na krytykę...nie zapomnimy Krzychowi i Wam jego ekipie Mediateki, stanu do jakiego doprowadziliście nasze miasto, najgorszych dróg w łódzkiem, najniższych pensji w Polsce, masowo uciekających młodych ludzi z Piotrkowa itp itd dużo macie za pazurami
Panie Staszek już Pan wprowadził mi oszczędności głosując za prohibicja, nic dziwnego ze Pański biznes padł z takim podejsciem i tokiem myślenia...mój po ponad 20 latach ciężkiej pracy mojej i mojej wspaniałej rodziny tez będę zamykał, bo zniszczyliścue go jak większość przedsiębiorców w tym mieście, zniszczyliscue to miasto i Pan tez maczałeś w tym paluchy! Koniec z takimi jak Pan w radzie miasta...wrócisz do smażenia kotletów
Dzieckiem w kolebce jeszcze byłem kiedy to na wieży ciśnień planowano restaurację, taras otworzyć? No i patrzcie ponad 60 lat minęło i co niektórzy nadal o tym samym marzą?
Rada osiedla Wierzeje przez PiSowców została opanowała, bo im tylko w głowie budować wszystko z nazwą centralny, tak jak i centralnie rządzić przez Kaczyńskiego. Kilka drzewek i zaraz będzie z tego Centralny Park. Wow! Brawo.
Jestem za ścieżkami ale takimi z prawdziwego zdarzenia żeby można było wybrać się z dziećmi na bezpieczną przejażdżkę a nie za ścieżynkami 1,5m szerokości gdzie ledwo mija się dwóch dorosłych rowerzystów.
Jestem za bogatszą ofertą kulturowo-sportową, społeczeństwo nie dba o swoje zdrowie, kondycję fizyczną
Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!
Życzymy miłego przeglądania naszej strony!